رمزارز
رسانه بلاکچین، رمزارز و دارایی دیجیتال ایران

دورهمی فعالان رمزارزی / روز بیت‌کوین پیتزا در نوبیتکس برگزار شد

بیست‌ و‌ دوم می سال ۲۰۱۰، نخستین خرید بیت‌کوینی در دنیا انجام شد و یک برنامه‌نویس آمریکایی به نام لازلو برای خرید ۲ پیتزا، ۱۰ هزار بیت‌کوین پرداخت کرد. قیمت ۱۰ هزار بیت کوین در آن زمان، تقریبا ۴۰ دلار بود. علاقمندان به بازار رمزارز این روز را با عنوان روز بیت‌کوین پیتزا و با سفارش پیتزا جشن می‌گیرند و دوشنبه اول خرداد هم نوبیتکس، به مناسبت همین روز در یک دورهمی میزبان جمعی از فعالان صنعت رمزارز و بلاکچین در ایران بود.

هدف نوبیتکس از برگزاری این برنامه‌ها، هم‌افزایی کامیونیتی رمزارزی ایران، تبادل دانش و تازه‌های این حوزه بین محققان، برنامه‌نویسان و فعالان و علاقمندان این صنعت و همچنین آشنایی فعالان جدید صنعت بلاکچین با فعالان قدیمی‌تر است.

این برنامه پس از چند ماه وقفه در رویدادهای حضوری صرافی رمزارزی نوبیتکس برگزار شد و این پلتفرم تبادل ارز دیجیتال اعلام کرده قصد دارد در ادامه نیز مثل سال گذشته نشست‌های تخصصی و آموزشی با حضور متخصصان صنعت بلاکچین ایران برگزار کند.

دورهمی

دورهمی نوبیتکس در روز پیتزای بیت‌کوین در قالب دورهمی‌های بلاک‌دیز برگزار شد و فعالان صنعت، ساعاتی با هم معاشرت و تبادل نظر کردند. اعضای تیم بلاکچین نوبیتکس نیز در این دورهمی حضور داشتند.

لینک کوتاه: https://ramzarzmedia.com/hikf
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.