رسانه رمزارز
رسانه رسمی بلاکچین، رمزارز و دارایی دیجیتال ایران

مسترکارت از ۵ استارتاپ در زمینه بلاکچین و دارایی دیجیتال استقبال می‌کند

برنامه شروع مسیر مسترکارت در زمینه بلاکچین و دارایی‌های دیجیتال گسترش یافته و شامل پنج استارتاپ جديد با هدف کشف کاربردهای نوآورانه فناوری بلاکچين است

مسترکارت، غول پرداختی، روز چهارشنبه اعلام کرد که پنج استارتاپ از سراسر جهان به برنامه راه‌اندازی بلاکچین و دارایی دیجیتال آن می‌پیوندند تا بررسی کنند که مردم و مشاغل چگونه از پول برای انتقال ارزش و حل مشکلات دنیای واقعی استفاده می‌کنند.

این شرکت توضیح داد: «بلاکچین و دارایی‌های دیجیتال در حال حاضر خدمات مالی را متحول می‌کنند و نحوه استفاده مردم و کسب‌وکارها را برای انتقال ارزش گسترش می‌دهند. دارایی‌های دیجیتال به طور فزاینده‌ای در حال تبدیل شدن به جریان اصلی هستند و تجارت با اعتماد و شفافیت را سرعت می‌بخشند.»

مسترکارت در حال همکاری با استارتاپ‌های جهانی است تا راه‌حل‌های جدید بلاکچین، دارایی‌های دیجیتال و وب ۳ را مقیاس‌بندی کند. برنامه Start Path به این استارتاپ‌های بالقوه فرصت‌های همکاری، آموزش سفارشی و دسترسی به پایگاه و کانال‌های گسترده مشتریان مسترکارت را در یک دوره چهار ماهه مجازی ارائه می‌دهد. این برنامه از زمان آغاز به کار خود در سال ۲۰۱۴، بیش از ۴۰۰ استارتاپ از ۵۴ کشور را پشتیبانی کرده است.


شرکت‌هایی که با مسترکارت همکاری می‌کنند


پنج شرکتی که به این برنامه ملحق می‌شوند عبارت‌اند از Kulipa مستقر در فرانسه که امکان صدور کارت‌های پرداخت رمزارز برای کیف پول‌های دیجیتال را فراهم می‌کند. شرکت دوم، مستقر در بریتانیا، Parfin، محصولات نرم‌افزاری درجه یک سازمانی را توسعه می‌دهد که به مؤسسات مالی کمک می‌کند تا فناوری بلاکچین را اتخاذ کنند. سومین شرکت، Peaq مستقر در سنگاپور، زیرساخت دیجیتال بدون مجوز و بدون مرز را برای برنامه‌های کاربردی دنیای واقعی، با استفاده از وسایل نقلیه، ماشین‌ها، روبات‌ها و دستگاه‌ها ارائه می‌دهد.

شرکت بعدی، Triangle مستقر در ایالات متحده، بر پایداری از طریق یک پلتفرم داده تمرکز دارد که داده‌های آب‌وهوا را با امور مالی ادغام می‌کند. آخرین شرکتی که به این برنامه ملحق شد Venly مستقر در بلژیک است که ادغام بلاکچین را برای توسعه‌دهندگان و مشاغل ساده می‌کند و از رشد صنعت و تحول دیجیتال حمایت می‌کند.

لینک کوتاه: https://ramzarzmedia.com/rhez
منبع بیت‌کوین نیوز
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.