رمزارز
رسانه بلاکچین، رمزارز و دارایی دیجیتال ایران

جی‌پی‌مورگان ۷۶۰ هزار دلار سهام ETF بیت‌کوین خریده است

بزرگ‌ترین بانک ایالات متحده که ارزش دارایی‌های آن به ۲.۶ تریلیون دلار می‌رسد، به کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا گزارش میزان خرید سهام ETF بیت‌کوین خود را ارائه کرد

شرکت جی‌پی‌مورگان‌چیس که در ایالات متحده مستقر است، اعلام کرد که در صندوق‌های قابل معامله بیت‌کوین که توسط بیت‌وایز، ProShares، گری‌اسکیل، بلک‌راک و فیدلیتی ارائه شده، سرمایه‌گذاری کرده است.

جی‌پی‌مورگان در تاریخ ۱۰ می در یک پرونده به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده اعلام کرد که تقریبا ۷۶۰ هزار دلار سهام از BITO، IBIT، FBTC، GBTC و ETF بیت‌کوین بیت‌وایز خریداری کرده است. علاوه بر این، این بانک سرمایه‌گذاری در ۲۵۰۲۱ سهم به ارزش تقریبی ۴۷ هزار دلار در Bitcoin Depot، یک ارائه دهنده خودپرداز رمزارزها را گزارش کرد.

تشکیل پرونده SEC در همان روزی انجام شد که Wells Fargo سرمایه‌گذاری در ETFهای بیت‌کوین گری‌اسکیل و ProShares را اعلام کرد. گروه بین‌المللی Susquehanna در تاریخ ۷ می گزارش داد که بیش از ۱ میلیارد دلار از سهام ETFهای اسپات بیت‌کوین را در سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۴ خریداری کرده است.

جی‌پی‌مورگان‌چیس بزرگ‌ترین بانک در ایالات متحده از نظر دارایی است که حدود ۲.۶ تریلیون دلار در اختیار دارد. SEC اضافه کرد که ناظران نباید تصور کنند که اطلاعات ارائه شده توسط این شرکت مالی “دقیق و کامل” بوده است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده فهرست و معامله ETFهای اسپات بیت‌کوین را در صرافی‌های ایالات متحده در ژانویه تأیید کرد. بسیاری از کارشناسان انتظار دارند که این کمیسیون تا ۲۳ می، زمانی که درخواست مدیریت دارایی VanEck به آخرین مهلت خود می‌رسد، در مورد وجوه قابل معامله در بورس اتریوم تصمیم‌گیری کند.

لینک کوتاه: https://ramzarzmedia.com/39or
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.