رمزارز
رسانه بلاکچین، رمزارز و دارایی دیجیتال ایران

۴ رمزارز جدید به بیت‌پین اضافه شد

رمزارزهای شبکه اتنا (Ethena) با نماد اختصاری ENA، ورم هول (Wormhole) با نماد W، کت این ا داگز ورلد (cat in a dogs world) با نماد MEW و ایوو (Aevo) با نماد AEVO، به بخش خرید آسان بیت‌پین اضافه شد.


نگاهی مختصر به رمزارز اتنا (ENA)


به گزارش روابط عمومی صرافی بیت‌پین، اتنا، پروتکلی نوآورانه بر روی بلاکچین اتریوم است که به دنبال تحول در دنیای استیبل‌کوین‌ها با معرفی نوع جدیدی از این دارایی به نام USDe است. USDe برخلاف استیبل‌کوین‌های سنتی مانند USDT یا USDC که به ارزهای فیات متصل هستند، یک استیبل‌کوین غیرمتمرکز است که به‌جای وثیقه‌گذاری با پول نقد، از دارایی‌های دیجیتال و موقعیت‌های آتی استفاده می‌کند. علاوه بر USDe، اتنا ابزار نوآورانه دیگری به نام اوراق اینترنتی را نیز ارائه می‌دهد که به کاربران در سراسر جهان امکان می‌دهد به طور مستقیم با دلار آمریکا پس‌انداز کنند.

اتنا، پروژه بلاکچین مبتکرانه، برای مدیریت و کنترل غیرمتمرکز پلتفرم خود، رمزارز بومی خود به نام ENA را معرفی کرده است. ENA یک توکن استاندارد ERC-20 در شبکه اتریوم با حداکثر عرضه ۱۵ میلیارد توکن است که کاربردهای متعددی در پلتفرم اتنا دارد.


آشنایی مختصر با رمزارز ورم هول (W)


ورم هول پلتفرم پیشرویی در زمینه تعامل‌پذیری بلاکچین است که به کاربران و توسعه‌دهندگان امکان می‌دهد به طور ایمن و بدون نیاز به‌واسطه بین شبکه‌های مختلف بلاکچین جابه‌جا شوند. این پروتکل غیرمتمرکز، دنیای دیفای را متحول می‌کند و انتقال سریع و ایمن توکن‌ها، NFTها و داده‌ها را بین زنجیره‌های مختلف بلاک‌چین به ارمغان می‌آورد. با ورم هول می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را بین اتریوم، سولانا، پالیگان و سایر بلاک‌چین‌ها انتقال دهید، NFTهای خود را به بلاک‌چین‌های دیگر ببرید و مخاطبان بیشتری پیدا کنید و داده‌های خود را به طور محرمانه بین برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) در بلاک‌چین‌های مختلف اشتراک بگذارید.

ورم هول، ارز دیجیتال بومی خود به نام W را معرفی کرده است. این توکن بر روی شبکه بلاکچین سولانا، همانند شبکه اصلی ورم هول، اجرا می‌شود و به کاربران قدرت حاکمیت و کارایی در این پلتفرم نوآورانه را می‌دهد. حاکمیت، پرداخت کارمزد و حضور در فعالیت‌های مختلف در فضای دیفای از جمله کاربردهای W است.


معرفی کوتاه رمزارز کت این ا داگز ورلد (MEW)


MEW، یک رمزارز میم‌کوین گربه‌ای است که بر روی بلاکچین سولانا ساخته شده است. این کوین در ماه مارس ۲۰۲۴ راه‌اندازی و به‌سرعت به یکی از محبوب‌ترین میم‌کوین‌ها در سولانا تبدیل شد. این رمزارز با شعار «گربه‌ها در دنیای سگ‌ها» به میدان آمده و هدفش کنارزدن این میم‌کوین‌های محبوب و ایجاد یک پروژه بلاکچین سرگرم‌کننده و سودآور بر پایه گربه‌هاست. این کوین از زمان عرضه تاکنون رشد قیمتی قابل‌توجهی را تجربه کرده و به نظر می‌رسد که این روند صعودی در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

رمزارز MEW در حال حاضر در رتبه 140ام بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال بازار قرار دارد و آینده آن تا حد زیادی به حفظ محبوبیت و تقاضای کاربران بستگی خواهد داشت. سرمایه‌گذاران باید قبل از ورود به این دنیای جذاب، به ریسک‌های involved آگاه باشند و بااحتیاط کامل اقدام به سرمایه‌گذاری کنند.


آشنایی مختصر با رمزارز ایوو (AEVO)


رمزارز ایوو، یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) نوآورانه بر روی شبکه اتریوم است که تجربه‌ای کاملاً جدید از معاملات رمزارز را به شما ارائه می‌دهد. Aevo برخلاف صرافی‌های DEX سنتی، قابلیت‌های پیشرفته‌ای مانند معاملات فیوچرز و آپشن را نیز در کنار مبادلات رمزارزها و امکانات متنوع دیفای برای افزایش بازدهی شما ارائه می‌دهد. این پروژه فراتر از یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) معمولی، راه‌حلی نوآورانه در لایه دوم شبکه اتریوم است که تجربه‌ای بی‌نظیر از معاملات رمزارز را به شما ارائه می‌دهد. Aevo با حجم معاملات ۱۰ میلیارددلاری، به‌سرعت در حال تبدیل‌شدن به انتخاب اول معامله‌گران و سرمایه‌گذاران است.

Aevo فقط یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) معمولی نیست، بلکه دارای دو توکن بومی ارزشمند به نام AEVO و sAEVO است که نقشی اساسی در این پلتفرم نوآورانه ایفا می‌کنند. AEVO، توکن کاربردی و حاکمیتی بوده و برای استیکینگ، تخفیف کارمزد معاملات و افزایش بازدهی به کار می‌کرد. sAEVO نیز توکنی است که با استیک کردن آن می‌توان توکن AEVO کسب کرد. همچنین قدرت حاکمیتی را افزایش داده و امکان دسترسی به ویژگی‌های منحصربه‌فردی را فراهم می‌کند. رمزارزهای اتنا، ورم هول، کت این ا داگز ورلد و ایوو به بیت پین اضافه شدند

رمزارزهای شبکه اتنا (Ethena) با نماد اختصاری ENA، ورم هول (Wormhole) با نماد W، کت این ا داگز ورلد (cat in a dogs world) با نماد MEW و ایوو (Aevo) با نماد AEVO، به بخش خرید آسان بیت پین اضافه شدند.

لینک کوتاه: https://ramzarzmedia.com/pu5z
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.