رمزارز
رسانه بلاکچین، رمزارز و دارایی دیجیتال ایران

وضعیت صرافی‌های رمزارز ایرانی در پنج سال آینده چگونه خواهد بود؟

پلتفرم «چندین» در رویداد هاوینگ راه‌کار، در یک نظرسنجی به بررسی وضعیت صرافی‌های ایرانی در پنج سال آینده پرداخت

نتایج نظرسنجی سرنوشت صرافی‌های رمزارز ایرانی در پنج سال آینده، توسط پلتفرم «چندین» اعلام شد. این نظرسنجی در رویداد هاوینگ بیت‌کوین با مشارکت فعالان حوزه رمزارز و دارایی دیجیتال انجام شده است.

«چندین» پلتفرمی برای خلق تجربه اشتراک دیدگاه‌هاست که نخستین‌بار در سیزدهمین نمایشگاه کار دانشگاه شریف و در غرفه توسن معرفی شد. پلتفرم نظرسنجی چندین، با تأکید بر مزایای جمع‌سپاری (Crowdsourcing)، دیدگاه‌های متنوع را در کنار هم قرار می‌دهد و با مخاطبان به اشتراک می‌گذارد. رویکرد اصلی چندین، امکان مشاهده نظرات گوناگون در کنار یکدیگر است و به این ترتیب به کاربر برای پذیرش تنوع دیدگاه‌ها، گوناگونی سلایق و درک واقع‌بینانه‌تر مسائل یاری می‌رساند تا به راه‌حل‌های کاربردی‌تری دست پیدا کند.

بر اساس نتایج نظرسنجی چندین در حاشیه هاوینگ بیت‌کوین، ۴۱ درصد از مشارکت‌کنندگان گفته‌اند که در پنج سال آینده تعدادی از صرافی‌ها رشد خواهند کرد و بقیه از بین خواهند رفت، ۲۹ درصد دیگر پیش‌بینی کردند که در پنج سال آینده صرافی‌ها به پلتفرم‌هایی برای ارائه خدمات متنوع مالی تبدیل می‌شوند.

همچنین ۱۲ درصد از فعالان در این نظرسنجی، سرنوشت صرافی‌های رمزارزی را در پنج سال آینده منتهی به شانس جهانی‌شدن و حضور آنها در بازارهای بین‌المللی دیده‌اند. از سوی دیگر ۱۰ درصد از افراد گفته‌اند که کسب‌و‌کارهای غیرمتمرکز جایگزین صرافی‌ها خواهند شد و ۸ درصد از بین رفتن صرافی‌ها را تا پنج سال دیگر برآورد کرده‌اند.

پلتفرم چندین برای خلق تجربه اشتراک دیدگاه‌ها توسط شرکت توسن ارائه شده است.

لینک کوتاه: https://ramzarzmedia.com/5sws
نویسنده همکار زهرا قربانی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.