به اشتراک‌گذاری تجربیات معامله‌گری / سومین دورهمی مارکت‌گپ برگزار شد

سومین دورهمی تخصصی ترید و سرمایه‌گذاری مارکت‌گپ روز گذشته (۱۷ بهمن) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار شد. در این دورهمی که فعالان این حوزه از بازارهای مختلف از جمله کریپتوکارنسی، بورس ایران، فارکس و بورس جهانی حضور داشتند، به مباحث مختلفی پرداخته شد.

در بخش اول این گردهمایی گفت‌وگوی علمی با موضوع روانشناسی ترید (تأثیر سوگیری‌های ذهنی و مدیریت آن در معامله‌گری) بررسی شد. همچنین مباحثی مانند شبکه‌سازی، آپدیت، تکنیکال و فاندامنتال از بازارهای مالی کریپتوکارنسی، فارکس، بورس و به‌طور کلی شاخص‌های اقتصادی مورد بحث قرار گرفت.

سخنرانان این پنل، رضا کاشف، کارشناس اقتصادی؛ نرگس مرادآبادی، تریدر و تحلیلگر کریپتو؛ صالح خواجه‌دلویی، تریدر و تحلیلگر بازارهای مالی و علی ملک‌لی، مدرس و تریدر بازارهای مالی بودند.

در بخش اول این دورهمی، صالح خواجه‌دلویی، تریدر و تحلیلگر بازارهای مالی، به تاثیر سوگیری‌های ذهنی و مدیریت آن در معامله‌گری پرداخت. در ارائه بخش دوم نیز رضا کاشف، کارشناس اقتصادی، در مورد تحلیل حرفه‌ای فاندامنتال بازارها صحبت کرد. ارائه بخش آخر نیز توسط علی ملک‌لی، مدرس و تریدر بازارهای مالی، با موضوع تحلیل تخصصی تکنیکال بازار انجام شد.

در پایان نیز مراسم جذاب چالش لایو ترید به همراه اهدای جوایز ارزنده به پرسودترین‌ها برگزار شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.