رسانه رمزارز
رسانه رسمی بلاکچین، رمزارز و دارایی دیجیتال ایران

معرفی سرویس امنیتی ETS / در زمان سرقت گوشی چگونه دارایی دیجیتال خود را حفظ کنیم؟

با توجه به استفاده‌ روزافزون مردم از تکنولوژی‌های نوین مثل استفاده از گوشی‌های هوشمند و وابستگی شدید زندگی بشری به برنامه‌های کاربردی این گوشی‌های موبایل، موضوع امنیت اطلاعات و داده‌های دیجیتال به یکی از چالشی‌ترین نگرانی های بشر امروز تبدیل شده است.  این چالش زمانی حساس‌تر می‌شود که این هوشمند‌سازی و استفاده از اپلیکیشن‌های کاربردی به سمت مدیریت دارایی‌های مالی افراد حرکت کند. صرافی آنلاین نیپوتو در حوزه کاری خود یعنی بازار ارزهای دیجیتال و ذخیره‌سازی این دارایی‌های مالی تلاش کرده تا با استفاده از سرویس امنیتی ETS یکی از مهمترین نگرانی های کاربران و فعالان بازار ارزهای دیجیتال را رفع کند.

در واقع استفاده از کیف پول‌های دیجیتال و امکان آن‌ها برای ذخیره‌سازی دارایی‌های دیجیتال که معمولا بر مبنای ارزهای رمزنگاری شده یا کریپتوکارنسی است، باعث شد تا صرافی ارز دیجیتال نیپوتو برای رفع این نگرانی و تضمین امنیت دارایی‌های دیجیتال در کیف پول‌های نیپوتو از سرویس امنیتی ETS استفاده کند.

صرافی ارز دیجیتال نیپوتو با استفاده از سرویس امنیتی ETS این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا با وارد کردن یک شماره موبایل دوم در پنل حساب کاربریشان و تعیین یک کد اضطراری در صورت به سرقت رفتن گوشی هوشمندشان از دارایی‌های خود محافظت کنند. در واقع اگر بخواهیم سرویس بسیار مهم و پیچیده‌ای مثل ETS را در یک جمله توصیف کنیم دقیقا باید بگوییم که ETS: راهی برای حفاظت از دارایی‌های دیجیتال در برابر سرقت گوشی و یا استفاده‌های غیرمجاز است.


چگونه از سرویس  ETS صرافی نیپوتو استفاده کنیم؟


در صورتی که گوشی شما به سرقت رفته باشد و یا به هر دلیلی در معرض استفاده‌ غیر مجاز قرار گرفته باشد، شما می‌توانید به راحتی کد اضطراری تعریف شده‌ خود را از طریق خط دومی که در حساب کاربری نیپوتو تعریف کرده‌اید،  به شماره 1004831 ارسال کنید. در این صورت سیستم صرافی به صورت هوشمند از درخواست شما آگاه شده و بلافاصله برای مسدود کردن حساب کاربری شما اقدام میکند. در ادامه شما هر زمان که وضعیت را مناسب بدانید، می‌توانید با پشتیبانی 24 ساعته‌ صرافی نیپوتو تماس گرفته و با ارائه مشخصات خود دوباره حساب کاربری خود را فعال کنید.

لینک کوتاه: https://ramzarzmedia.com/ksz1
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.