رسانه رمزارز
رسانه رسمی بلاکچین، رمزارز و دارایی دیجیتال ایران

در آستانه برگزاری سومین رویداد ۹ ژانویه / تخفیف ۵۰درصدی برای ثبت‌نام در رویداد

سومین رویداد ۹ ژانویه توسط کارخانه نوآوری رسانه راه‌کار ۱۹ و ۲۰ دی‌ماه در کتابخانه ملی برگزار می‌شود. توسعه اکوسیستم رمزارز و بلاکچین کشور و فرصت‌های کسب‌وکاری و اقتصادی پیش‌ روی فعالان این حوزه نوظهور از موضوعات مهم این حوزه است که تاکنون به میزان قابل توجهی به آنها پرداخته شده است. امسال اما توجه به رشد اقتصاد و بازار دیفای و تحولاتی که صنعت مالی غیرمتمرکز رقم خواهد زد یکی از بخش‌های مهم محتوایی
رویداد ۹ ژانویه خواهد بود. رویدادی که تلاش دارد ضمن رصد دگرگونی‌هایی که رمزارزها و فناوری‌های مرتبط با آنها رقم زده به این پرسش پاسخ دهد که فرصت‌های این تغییرات برای کشورهای در حال توسعه ازجمله ایران کدام‌اند و کدام بخش از این تحولات می‌تواند تهدیدی برای زیرساخت‌های پرداخت یا متغیرهای تأثیرگذار بر کلیت اقتصاد کشور باشد.

محتوایی که در سالن اصلی رویداد طی دو روز ارائه خواهد شد‌، مسائل و اولویت‌های مختلف این اکوسیستم را از دریچه نگاه کارشناسی و آسیب‌شناسانه بررسی می‌کند و فرصت‌ها و تهدیدهای مختلف این فضا را پیش روی مخاطبان و ذینفعان رویداد قرار می‌دهد. همچنین با حضور بیش از ۵۰ مهمان و سخنران و پنلیست، بیش از ۲۰ ساعت محتوای کارشناسی هم ارائه خواهد شد.

این گفت‌وگوها موضوعاتی مانند بررسی دستاوردها و چالش‌های کسب‌وکارهای رمزارزی در طول یک سال گذشته، داستان‌های موفقیت و شکست یک اکوسیستم روبه‌رشد، تغییرات حوزه بلاکچین و رمزارزها، اهمیت کامیونیتی در توسعه اکوسیستم رمزارزی، سرمایه‌گذاران خرد و نقش آنها در اکوسیستم‌های تازه مالی، صنعت مدیریت دارایی و بازار رمزارزها، ورود سرمایه‌گذارهای نهادی و سازمانی به حوزه رمزارز ایران، نوآوری‌ها و فناوری‌های مالی و آینده‌ای که صنعت مالی غیرمتمرکز رقم خواهد زد، دستاوردها و شکست‌های پول بانک مرکزی، بررسی محصولات و خدمات تازه بازار رمزارزها و دارایی دیجیتال ایران، کامیونیتی‌ها و پول‌های اختصاصی دیفای و روندهای تأثیرگذار رمزارز و بلاکچین را در بر خواهند گرفت. گفت‌وگوها در روزهای پس از رویداد ۹ ژانویه از طریق رسانه‌های کارخانه نوآوری رسانه راه‌کار در قالب ویدئو منتشر خواهند شد.

افرادی که علاقه‌مند به شرکت در این رویداد هستند، می‌توانند بلیت آن را از سایت ایوند تهیه کنند. مجموعه راه‌کار به دلیل استقبال بی‌نظیر مخاطبان، تخفیفی برای افرادی که تاکنون موفق به ثبت‌نام برای شرکت در رویداد نشده‌اند، در نظر گرفته است. ۵۰ نفر از علاقه‌مندان می‌توانند با کد تخفیف ramzarzmedia، از ۵۰ درصد تخفیف برای تهیه بلیت رویداد برخوردار شوند.

لینک کوتاه: https://ramzarzmedia.com/sv5r
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.