رسانه رمزارز
رسانه رسمی بلاکچین، رمزارز و دارایی دیجیتال ایران

ثبت‌نام رویداد ۹ ژانویه آغاز شد

کارخانه نوآوری رسانه راه‌کار در نظر دارد سومین دوره رویداد ۹ ژانویه را ۱۹ و ۲۰ دی‌ماه امسال با حضور مدیران و فعالان صنعت رمزارز، بلاکچین و دارایی دیجیتال و دیگر صنایع مرتبط ازجمله سرمایه‌گذاری، مشاوره و بازارهای مالی برگزار کند. این رویداد دوروزه که با پنل‌ها و سخنرانی‌های متنوع برگزار خواهد شد، بر فناوری‌ها و نوآوری‌های این حوزه و بررسی جنبه‌های مختلف تحولات یک سال‌ اخیر و سناریوهای محتمل «رمزارز» و بازار آن در سال‌های آینده تمرکز خواهد داشت.
۹ ژانویه رویدادی است که قصد دارد با بحث‌های کارشناسی و آینده‌پژوهشی، تصویر روشن‌تری از فرصت‌ها و تهدیدهای بازار رمزارز و فناوری‌ها و نوآوری‌های مبتنی بر بلاکچین؛ هم برای اکوسیستم کسب‌وکارهای نوآور و هم برای نظام اقتصادی و مالی کشور ارائه دهد.


هدف رویداد ۹ ژانویه


سومین دوره رویداد «۹ ژانویه» همچون دوره‌های گذشته با هدف توسعه اکوسیستم رمزارز و بلاکچین کشور و فرصت‌های کسب‌وکاری و اقتصادی پیش‌ روی فعالان این حوزه نوظهور برگزار می‌شود. امسال اما توجه به رشد اقتصاد و بازار دیفای و تحولاتی که صنعت مالی غیرمتمرکز رقم خواهد زد، یکی از بخش‌های مهم محتوایی
رویداد ۹ ژانویه این حوزه خواهد بود؛ رویدادی که تلاش دارد ضمن رصد دگرگونی‌هایی که رمزارزها و فناوری‌های مرتبط با آنها رقم زده به این پرسش پاسخ دهد که فرصت‌های این تغییرات برای کشورهای در حال توسعه ازجمله ایران کدام‌اند و کدام بخش از این تحولات می‌تواند تهدیدی برای زیرساخت‌های پرداخت یا متغیرهای تأثیرگذار بر کلیت اقتصاد کشور باشد. 


مخاطبان رویداد ۹ ژانویه


مخاطبان و ذینفعان رویداد ۹ ژانویه سال جاری به شرح زیر است:

 • مدیران ارشد کسب‌وکارهای حوزه رمزارز در ایران
 •  مدیران فنی و توسعه کسب‌وکار صرافی‌های رمزارزی در ایران
 •  مدیران استارتاپ‌های فعال در حوزه بلاکچین
 •   مدیران و سیاست‌گذاران اقتصاد نوآوری کشور
 •   مدیران حوزه فناوری اطلاعات کشور
 •  مدیران و فعالان بازار سرمایه
 •  اقتصاددانان و صاحب‌نظران دانشگاهی حوزه پول و ارز
 •  بلاگرها یا افراد تأثیرگذار در توسعه ادبیات و مارکت رمزارز در ایران
 •   تأمین‌کنندگان سخت‌افزارهای این صنعت
 •  مؤسسات و مراکز پژوهشی و قانون‌گذاری کشور
 •  چهره‌های کسب‌وکاری حوزه فناوری‌های مالی
 • مدیران و بنیان‌گذاران کارگزاری‌ها، پرداخت‌یاری‌ها، صرافی‌ها، سکوهای تبادل رمزارزی و…
 • فعالان حوزه آموزش مالی
 • علاقه‌مندان و چهره‌های کسب‌وکاری بازارهای نوظهور همچون ان‌اف‌تی، دیفای، دائو و…
 •  کسب‌وکارهای حوزه سرمایه‌گذاری، مشاوره و مدیریت ثروت و…
 •  افراد تأثیرگذار در بخش تنظیم‌گری دولت و مجلس
 • سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی
 • چهره‌های تأثیرگذار صنفی
 • متخصصان فنی این حوزه ازجمله مدیران محصول، کارشناسان و مدیران حوزه امنیتی و نظارتی، برنامه‌نویسان و…

رویکردها و محورهای رویداد 9 ژانویه


از محورهای موضوعاتی که قرار است در رویداد ۹ ژانویه مطرح شود، می‌توان به دستاوردها و چالش‌های کسب‌وکارهای رمزارزی در طول یک سال گذشته،  داستان‌های موفقیت و شکست یک اکوسیستم روبه‌رشد، تغییراتی که در حوزه بلاکچین و رمزارزها در راه است، اهمیت کامیونیتی در توسعه اکوسیستم رمزارزی، سرمایه‌گذاران خرد و نقش آنها در اکوسیستم‌های تازه مالی اشاره کرد.

همچنین موضوعات صنعت مدیریت دارایی و بازار رمزارزها، ورود سرمایه‌گذارهای نهادی و سازمانی به حوزه رمزارز ایران،  نوآوری‌ها و فناوری‌های مالی و آینده‌ای که صنعت مالی غیرمتمرکز رقم خواهد زد، دستاوردها و شکست‌های پول بانک مرکزی، بررسی محصولات و خدمات تازه بازار رمزارزها و دارایی دیجیتال ایران، کامیونیتی‌ها و پول‌های اختصاصی دیفای و روندهای تأثیرگذار رمزارز و بلاکچین و فرصت‌های آن‌ برای اقتصاد ایران در رویداد ۹ ژانویه مطرح خواهد شد.


بخش‌های اصلی رویداد ۹ ژانویه


رویداد ۹ ژانویه از بخش‌های شبکه‌سازی، کنفرانس، کارگاه، نمایشگاه، کاریابی و جایزه تشکیل شده است.

کنفرانس

 رویداد ۹ ژانویه امسال با تمرکز بر محورها و رویکردهای اصلی محتوایی شامل ارائه‌ها، پنل‌ها و سخنرانی‌های تخصصی و کارشناسی برگزار خواهد شد. محتوایی که در سالن اصلی رویداد طی دو روز تلاش خواهد شد‌ مسائل و اولویت‌های مختلف این اکوسیستم را از دریچه نگاه کارشناسی و آسیب‌شناسانه بررسی و فرصت‌ها و تهدیدهای مختلف این فضا را پیش روی مخاطبان و ذینفعان رویداد قرار دهد. در مجموع رویداد ۹ ژانویه تلاش دارد با حضور بیش از ۵۰ مهمان و سخنران و پنلیست، بیش از ۲۰ ساعت محتوای کارشناسی ارائه شود.

کارگاه

برای اولین‌بار در سومین دوره رویداد ۹ ژانویه کارگاه‌های آموزشی توسط چهره‌های شناخته‌شده کسب‌وکاری یا کامیونیتی رمزارز و بلاکچین کشور در حاشیه این رویداد برگزار خواهد شد. کارگاه‌هایی که محور اصلی آنها فرصت‌ها و امکان‌های مالی و کسب‌وکاری برای سرمایه‌گذاران خرد، سرمایه‌گذاران نهادی، آموزش رفتار و تصمیم‌سازی درست در بازارهای پرریسک، معرفی پروژه‌های جذاب اکوسیستم رمزارز دنیا و… خواهد بود.

نمایشگاه

برای اولین‌بار در حاشیه سومین دوره رویداد ۹ ژانویه نمایشگاهی از محصولات و خدمات کسب‌وکارهای مختلف رمزارزی و بلاکچینی کشور برگزار خواهد شد. بخش نمایشگاهی ۹ ژانویه تلاش دارد ضمن معرفی اکوسیستم کسب‌وکارهای رمزارزی کشور، بخشی از فرصت شبکه‌سازی و ارتباط مؤثر فعالان این حوزه را هم فراهم کند.

جایزه

معرفی محصولات و خدمات برگزیده و همچنین تقدیر از چهره‌های شاخص کسب‌وکارها و کامیونیتی رمزارز و بلاکچین یکی از بخش‌های جذاب رویداد ۹ ژانویه سال ۱۴۰۲ خواهد بود. 

شبکه‌سازی

رویداد ۹ ژانویه در دو سال گذشته فضایی بوده برای ارتباط و شبکه‌سازی فعالان مختلف اکوسیستم رمزارز و بلاکچین کشور؛ از این رو در سومین دوره از این رویداد نشست‌های B2B و لانژ‌های VIP، گپ‌وگفت و شبکه‌سازی در فضاهای اختصاصی و عمومی بخش مهمی از رویداد بزرگ ۹ ژانویه ۱۴۰۲ خواهد بود.

کاریابی

در بخش کاریابی که در حاشیه رویداد ۹ ژانویه برگزار خواهد شد، شرکت‌های متقاضی می‌توانند با دسترسی به میزها و فضاهای اختصاصی و با حضور مدیران ارشد ازجمله مدیران منابع انسانی نیازمندی‌ها، فرصت‌ها و جذابیت‌های شغلی خود را با کامیونیتی تخصصی مرتبط‌شان در میان بگذارند.

ثبت‌نام در رویداد ۹ ژانویه

بلیت رویداد ۹ ژانویه که امسال در کتابخانه ملی ایران برگزار می‌شود، از وب‌سایت ایوند قابل تهیه است. قیمت بلیت این رویداد یک میلیون و ۲۵۰ هزار تومان است، اما اگر به صورت زودهنگام تهیه شود، قیمت آن برای علاقه‌مندان ۲۵۰ هزار تومان خواهد بود.

لینک کوتاه: https://ramzarzmedia.com/wlpk
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.