در راستای مسئولیت اجتماعی سکو‌های تبادل رمزارزی / سرویس خیریه تترلند راه‌اندازی شد

سرویس خیریه تترلند با نام «مهر تترلند» در راستای مسئولیت اجتماعی این سکوی تبادل رمزارزی شروع به کار کرد. مهر تترلند با همکاری خیریه‌های کهریزک، خانه ای‌بی، صبح رویش، مؤسسه‌ بهنام دهش‌پور، محک، مهربانه و سکوی تبادل رمزارزی تترلند کار خود را به‌عنوان سرویس خیریه تترلند آغاز کرده است.

این سرویس به‌عنوان مسئولیت اجتماعی تترلند زمینه‌ای فراهم آورده تا کاربران بتوانند با پرداخت تومان یا تتر، مبلغ مد نظر خود را به خیریه‌های موجود در فهرست تترلند اعطا کنند. 

کمک به ارتقا و توسعه جامعه با ایجاد رفاه نسبی برای عموم افراد با ارائه خدمات اجتماعی، ارتقای امنیت عمومی، دفاع از حقوق مادی و معنوی اقشار آسیب‌پذیر و کم‌توان از اهداف مهم مهر تترلند است.
همچنین، مهر تترلند سعی کرده با پوشش خیریه‌های فعال در کشور در زمینه‌های مختلف اجتماعی، تحصیلی، فرهنگی، آموزشی و درمانی این امکان را برای کاربران فراهم کند تا حمایت‌هایشان طیف وسیعی را پوشش دهد.

به‌ عبارت‌ دیگر، مهر تترلند به‌منظور کمک به محرومیت‌زدایی در سطح کشور زمینه‌ای را فراهم کرده تا با سهولت به جمع نیکوکاران کشور بپیوندید.

کاربران تترلند برای استفاده از این سرویس و کمک به خیریه‌ها، می‌توانند ابتدا مهر تترلند را از قسمت مدیریت سرویس‌های حساب کاربری خود فعال و سپس کمک‌های مالی خود را در قالب تومان یا تتر به خیریه مد نظرشان اعطا کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.