رمزارز
رسانه بلاکچین، رمزارز و دارایی دیجیتال ایران

به دنبال راه‌اندازی بازار معاملات حرفه‌ای / هر هفته دو جفت‌ارز جدید در سرمایکس اضافه می‌شود

صرافی ارز دیجیتال سرمایکس، بازار معامله حرفه‌ای (P2P) خود را راه‌اندازی کرده و به مناسبت ارائه این سرویس جدید، کارمزد معاملات ارز دیجیتال در پلتفرم سرمایکس تا ۲۹ آبان صفر است.

در حال حاضر شما می‌توانید شش رمزارز مطرح دنیا یعنی بیت‌کوین، اتریوم، تتر، دوج‌کوین، شیبااینو و ترون را در این بازار معامله کنید. اما خبر خوب اینجاست که سرمایکس هر هفته دو ارز جدید را برای معامله به بازار خود اضافه خواهد کرد.

در حال حاضر این شش جفت‌ارز در بازار تومانی و تتری قابل معامله هستند. توکن‌های جدید را هم می‌توانید در هر دو بازار ترید کنید.

تیم توسعه صرافی در نظر دارد بنا به درخواست کاربران، مراحل اضافه کردن توکن‌های جدید را به صورت هفتگی انجام دهد. سرمایکس می‌خواهد به‌زودی به یکی از بزرگترین پلتفرم‌های معاملاتی از نظر تعداد رمزارزهای قابل معامله تبدیل شود. به همین دلیل است که روند اضافه کردن دو جفت‌ارز به صورت هفتگی را اجرا می‌کند.

شما در آینده بسیار نزدیک قادر خواهید بود اکثر توکن‌های موجود در بستر OTC این صرافی را در بازار حرفه‌ای با کاربران دیگر معامله کنید.

سرمایکس (ارزجو) یکی از قدیمی‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است که بیش از شش سال از فعالیت آن می‌گذرد. در حال حاضر شما می‌توانید بیش از ۷۰۰ ارز دیجیتال را بر بستر OTC این صرافی معامله کنید. کاربران می‌توانند با ثبت‌نام در صرافی سرمایکس، علاوه‌ بر استفاده از بستر معاملات آنی، از امکان معامله حرفه‌ای نیز بهره‌مند شوند.

لینک کوتاه: https://ramzarzmedia.com/g8ej
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.