رمزارز
رسانه بلاکچین، رمزارز و دارایی دیجیتال ایران

با معرفی دوستان‌ به ثبت‌نام در صرافی رمزارز / نوبیتکس بیت‌کوین جایزه می‌دهد 

صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس در آخرین کمپین تبلیغاتی خود یک بیت‌کوین جایزه مشخص کرده است. در کمپین جایزه بزرگ بیت‌کوین، از کاربران بازار رمزارز دعوت شده که با دعوت دوستان‌شان به کمپین، در جایزه یک بیت‌کوین سهیم شوند.

نوبیتکس در این کمپین با شعار «هرچقدر «دوست» داری بیت‌کوین بگیر» از کاربران بازار ارزهای دیجیتال برای سهیم شدن در یک بیت‌کوین دعوت کرده؛ به این ترتیب که با ارسال کد معرفی یا همان کد ریفرال خودشان برای دوستان و نزدیکان، آنها از طریق این کد در نوبیتکس ثبت‌نام کنند. فرد معرفی‌کننده علاوه بر سهم بردن تا سقف 30 درصد از کارمزدهای معاملات دوستش، در یک جایزه بزرگ بیت‌کوینی نیز شریک می‌شود.

هر کاربر با دعوت از دوستان خود برای ورود به بازار رمزارز و ثبت‌نام در نوبیتکس با کد معرف خود، سهم بیشتری از یک بیت‌کوین می‌برد. کاربری که کد معرف برای او ارسال شده کافی است در سطح یک نوبیتکس ثبت‌نام کند که این کار در کمتر از پنج دقیقه امکان‌پذیر است. کاربران جدید نیز برای سهیم شدن در جایزه بزرگ بیت‌کوین و سهم بردن از کارمزد معاملات دوستان‌شان می‌توانند کد معرف یا ریفرال‌کد خودشان را بسازند و برای دوستان‌شان ارسال کنند.

کمپین جایزه بزرگ بیت‌کوین نوبیتکس از 22 آبان آغاز شده و به مدت یک ماه ادامه دارد. کاربران برای دریافت کد معرف نوبیتکس خود و ارسال آن برای دوستان، پس از ورود به حساب کاربری نوبیتکس، در منوی بالای صفحه روی گزینه دعوت از دوستان کلیک کنند و در سمت راست صفحه لینک دعوت را کپی کنند.

در صورتی که کاربری قصد دارد بخشی از کارمزد معاملات دوستش نیز به خود معامله‌کننده تعلق بگیرد می‌تواند در سمت چپ صفحه با تعیین درصد، روی گزینه ساخت کد دعوت کلیک کند و لینک را برای دوستش بفرستد. دریافت کد معرف از طریق اپلیکیشن نوبیتکس نیز امکان‌پذیر است.

لینک کوتاه: https://ramzarzmedia.com/ge1s
1 نظر
  1. میلاد می گوید

    ‏جهت بهرمندی از تخفیف دائمی 20 درصددر کارمزد معاملات حتما دقت فرمایید حین ثبت نام کد معرف 90082 در کادر مربوطه وارد شده باشد و یا بلافاصله و تا قبل از 24 ساعت پس از ثبت نام از منوی سمت راست قسمت معرفی دوستان در پایین صفحه در قسمت”در صورت معرفی شدن توسط سایر کاربران” کد 90082 را وارد نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.