رمزارز
رسانه بلاکچین، رمزارز و دارایی دیجیتال ایران

رونمایی از بازار معاملات حرفه‌ای / کارمزد صرافی سرمایکس صفر شد

سرمایکس، با راه‌اندازی بازار معاملات حرفه‌ای (P2P)، گامی جدید برای ارائه خدماتی امن، حرفه‌ای و سریع به کاربران و فعالان حوزه رمزارز‌ها برداشته است.


سرمایکس تاکنونبا شروع فعالیت صرافی سرمایکس از سال ۱۳۹۶، ارائه‌ خدمات این پلتفرم تاکنون بر بستر معاملات آنی (OTC) ادامه داشته و کاربران، معاملات خود را بدون واسطه و به شکل مستقیم با سرمایکس انجام داده‌اند.
با‌ اینکه این روش از سرعت بالایی برخوردار بوده و از نوسانات قیمتی در خریدهای بزرگ جلوگیری ‌کرده است، اما مجموعه‌ سرمایکس با توجه به مطالعه‌ رفتار کاربر و نظر به همراهی حداکثری با مخاطبان، از بستر معاملات حرفه‌ای خود نیز رونمایی کرد.
این تیم با راه‌اندازی بازار معاملات حرفه‌ای (P2P)، گامی جدید در راستای ارائه‌ خدمات جامع برای رفع نیاز کاربران و فعالان حوزه رمزارزها برداشته است.


عمق بازار در سرمایکسسرمایکس با پشتیبانی بیش از ۷۰۰ ارز دیجیتال بر بستر OTC، همواره به‌عنوان یکی از جامع‌ترین صرافی‌ها، برای کاربران این حوزه شناخته ‌شده و هم‌اکنون، به واسطه‌ راه‌اندازی بازار معاملات حرفه‌ای، علاقه‌مندان می‌توانند با ثبت‌نام در صرافی سرمایکس، علاوه‌ بر استفاده از بستر معاملات آنی، از امکانات معاملات حرفه‌ای نیز بهره‌مند شوند.


جفت‌ارزهای فعالدر حال حاضر کاربران در بازار معاملات حرفه‌ای سرمایکس می‌توانند فعالیت خود را بر پایه ارزهایی مانند ترون، تومان، تتر، بیت‌کوین و اتریوم لحاظ کنند.
تیم محصول سرمایکس در نظر دارد به‌زودی و به صورت متناوب، دیگر بازارهای متنوع و مورد درخواست کاربرانش را نیز عرضه کند.


کارمزد صفرنکته قابل توجه این است که در اولین ماه عرضه این خدمت در پلتفرم سرمایکس، کاربران می‌توانند تمامی معاملات خود را بدون کارمزد به ثبت برسانند.


کلام پایانیبدین وسیله از شما فعالان حوزه‌ ارزهای دیجیتال و معامله‌گران حرفه‌ای این صنعت دعوت می‌شود برای استفاده از قابلیت بازار معاملات حرفه‌ای سرمایکس به آدرس market.Sarmayex.com مراجعه کنید.

لینک کوتاه: https://ramzarzmedia.com/ta13
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.