رمزارز
رسانه بلاکچین، رمزارز و دارایی دیجیتال ایران

در راستای پذیرش جهانی کریپتو / خودروسازی فراری در آمریکا پرداخت‌های رمزارزی می‌پذیرد

«فراری» به دلیل تقاضای مشتریان، پرداخت‌های ارز دیجیتال را برای خودروهای اسپرت لوکس خود در ایالات متحده می‌پذیرد. این خودروساز همچنین قصد دارد پرداخت‌های رمزارزی را در اروپا بپذیرد.

بر اساس گزارش ارائه‌شده توسط رویترز، انریکو گالیرا، مدیر ارشد بازاریابی و بازرگانی فراری، تصمیم این شرکت خودروسازی لوکس مبنی بر پذیرش رمزارزها به‌عنوان روش پرداخت را تأیید کرد. انتخاب فراری برای پذیرش پرداخت‌های ارزهای دیجیتال به دلیل تقاضای بازار و درخواست‌های دلالان انجام شد، زیرا مشتریان متعددی روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

اگرچه گالیرا تعداد خودروهایی را که فراری انتظار دارد از طریق پرداخت‌های رمزارزی بفروشد مشخص نکرد، اما طبق گزارش‌ها، او اظهار داشت که سبد سفارشات این خودروسازی تا سال ۲۰۲۵ به طور کامل رزرو شده است.

فراری قصد دارد این بازار در حال گسترش را آزمایش کند تا به غیر از مشتریان عادی، با مشتریان بالقوه خود نیز ارتباط برقرار کند. این خودروسازی لوکس قصد دارد تا سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۴ پرداخت‌های ارز دیجیتال را در اروپا معرفی کند و پس از آن به سایر مناطق دوستدار کریپتو گسترش دهد.

طبق گزارش‌ها، فراری برای مرحله اولیه این عمل خود در ایالات متحده، با BitPay همکاری کرده است. این همکاری تراکنش‌های بیت‌کوین، اتریوم و یواس‌دی‌کوین را امکان‌پذیر می‌کند. گالیرا تأیید کرد که هیچ کارمزد یا هزینه اضافی در هنگام استفاده از ارز دیجیتال وجود نخواهد داشت، زیرا BitPay به‌سرعت پرداخت‌های ارزهای دیجیتال را به ارزهای فیات معمولی برای فروشندگان فراری تبدیل کرده و اطمینان حاصل می‌کند که از نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال محافظت می‌شود.

بسیاری از شرکت‌های بزرگ به دلیل نوسانات قیمت و غیرعملی بودن تراکنش‌های مرتبط، در پذیرش ارزهای دیجیتال تردید کرده‌اند. از جمله این شرکت‌ها تسلا، تولیدکننده خودروهای الکتریکی است که در ابتدا پذیرش پرداخت‌های بیت‌کوین را در سال ۲۰۲۱ آغاز کرد. با این حال، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا این روش پرداخت را به دلیل نگرانی‌های زیست‌محیطی به حالت تعلیق درآورد.

لینک کوتاه: https://ramzarzmedia.com/3wuv
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.