رمزارز
رسانه بلاکچین، رمزارز و دارایی دیجیتال ایران

روزشماری تا برگزاری بزرگترین رویداد فناوری جهان / کدام شرکت‌های کریپتویی در جیتکس ۲۰۲۳ حضور دارند؟

نمایشگاه فناوری اطلاعات خلیج فارس (Gulf Information Technology Exhibition) که بیشتر با عنوان «جیتکس» شناخته می‌شود، یک نمایشگاه و کنفرانس تجاری فناوری است که هرساله در دوبی برگزار می‌شود. این نمایشگاه‌ها شامل رایانه‌ها، ربات‌ها و جدیدترین گوشی‌های هوشمند است – اما این یک رویداد مختص خرید نیست. در عوض، فرصتی است برای عموم مردم و افراد در تجارت فناوری که آینده‌نگرترین اختراعات جهان را ببینند و از آخرین روندها مطلع شوند.

در این رویداد، شش هزار شرکت از ۱۷۰ کشور دنیا به همراه بیش از هزار و ۴۰۰ سخنران گرد هم می‌آیند تا آخرین تحولات در حوزه‌های مختلف بلاکچین، رمزارزها، هوش مصنوعی، شهرسازی، فناوری ارتباطات و سایر فناوری‌های روز جهان را بررسی و در مورد آنها بحث کنند.


فعالان کدام حوزه‌ها در جیتکس حضور دارند؟


1.شرکت‌های فناوری اطلاعات: شرکت‌های بزرگ و بین‌المللی فناوری، تولیدکنندگان سخت‌افزار و نرم‌افزار، توسعه‌دهندگان فناوری‌های پیشرفته و ارائه‌دهندگان خدمات فناوری

2. شرکت‌های ارتباطات: شرکت‌های ارتباطات موبایل، ارتباطات ثابت و شبکه‌های ارتباطات.

3.استارتاپ‌ها و کارآفرینان: تازه‌کارها و شرکت‌های نوپا در حوزه‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات.

4.تولیدکنندگان تجهیزات: شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات الکترونیکی و کامپیوتری، ماشین‌آلات و سخت‌افزار.

5.رویدادهای برتر: شرکت‌های متخصص در برگزاری رویدادهای مختلف مرتبط با فناوری و ارتباطات.

6.شرکت‌های امنیت سایبری: شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ راهکارهای امنیتی و محافظتی در فضای سایبری.

7.شرکت‌های ابری و محاسبات ابری: تأمین‌کنندگان خدمات ابری و محاسبات ابری.

8.شرکت‌های اینترنت اشیاء (IoT): تولیدکنندگان و ارائه‌دهندگان راهکارها و خدمات مرتبط با اینترنت اشیاء.

9.شرکت‌های هوش مصنوعی و واقعیت افزوده: شرکت‌های فعال در حوزه‌های هوش مصنوعی و واقعیت افزوده.

10.شرکت‌های بلاکچین و فناوری‌های مرتبط: شرکت‌های تخصصی در زمینه‌های بلاکچین و ارائه‌دهندگان خدمات مرتبط.

لازم است اشاره شود که جیتکس در سال جاری، میزبان رویدادهای مشترک دیگری است که از تاریخ ۱۵ تا ۱۸ اکتبر (۲۳ تا ۲۶ مهر) در بندر دوبی برگزار خواهد شد. رویدادهای مشترکِ Expand North Star – Fintech Surge – Future Blockchain Summit و Marketing Mania که تنها بخشی از رویدادهای مشترک برنامه‌ریزی‌شده هستند، به صورت تخصصی به بحث بلاکچین و رمزارزها خواهند پرداخت.

رویداد آینده بلاکچین

رویداد آینده بلاکچین (Future Blockchain Summit)، فراگیرترین رویداد بلاکچین در منطقه بزرگ منا است که با هدف توانمندسازی تغییرآفرینان و الهام بخشیدن به نوآوران است.

این رویداد تاکنون میزبان نام‌آشناترین چهره‌ها در حوزه ارزهای دیجیتال همچون چانگ‌پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس و تون وِیز بوده است. در این گردهمایی در مورد آینده بلاکچین، NFT، امور مالی غیرمتمرکز (دیفای)، وب 3، متاورس، بازی، قانون‌گذاری رمزارزها و بسیاری موارد دیگر صحبت می‌شود و شرکت‌ها آخرین دستاوردهای خود را در معرض نمایش می‌گذارند.

بر اساس آخرین آمار ارائه‌شده توسط وب‌سایت رسمی این رویداد، در این مراسم بیش از هزار سرمایه‌گذار، بیش از ۱۳۰ غرفه‌دار و بیش از ۲۰۰ سخنران حضور خواهند داشت. همچنین سه هزار و ۶۰۰ جلسه از پیش تنظیم شده است.

حامیان مالی جیتکس:

وان‌اینچ (1inch)، بینگ‌ایکس (BingX)، بایننس (Binance)، بیت‌گت (Bitget)، سیرکل (Circle)، فایِربلاکس (Fireblocks)، بیت‌گو (BitGo)، سوی (Sui) از جمله شرکت‌های معروفی هستند که علاوه بر رویداد جیتکس، حامی رویداد آینده بلاکچین نیز هستند.

رویدادهای مربوط به بلاکچین و رمزارز در جیتکس:

با مراجعه به وب‌سایت رسمی جیتکس، می‌توان لیست تمامی رویدادها و سخنرانی‌هایی که قرار است برگزار شود را مشاهده کرد.

برخی از مهم‌ترین رویدادهای مربوط به بلاکچین و رمزارز به شرح زیر است:

استیبل‌کوین‌ها و مسیر منتهی به CBDC، بلاکچین و حکمرانی جهانی: هویت دیجیتال– پیشبرد برنامه‌های غیرمتمرکز SSID، هک کریپتو – یک سرقت مدرن از بانک، TradFi، DeFi و CeFi – هماهنگ کردن قوانین تعامل برای سرمایه‌گذاران نهادی و خرد برای یک زمین بازی هم‌سطح، آموزش بلاکچین و کریپتو، پرداخت‌های بلاکچین و رمزارز چگونه به کسب‌وکارها کمک می‌کنند، قانون‌گذاری در متاورس.

سخنرانان مربوط به حوزه بلاکچین و رمزارز:

افراد و چهره‌های مطرح حوزه کریپتو در این رویداد سخنرانی خواهند کرد. از جمله سخنرانان از شرکت‌هایی مانند بایننس، Chainalysis، صرافی OKX، KITCO و غیره حضور خواهند داشت.

لینک کوتاه: https://ramzarzmedia.com/8kao
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.