رسانه رمزارز
رسانه رسمی بلاکچین، رمزارز و دارایی دیجیتال ایران

3 ارز جدید در رمزینکس لیست شد / شبکه‌های اجتماعی و دیفای موضوع اصلی رمزارزهای جدید رمزینکس

صرافی ارز دیجیتال رمزینکس، ارزهای جدید خود را معرفی کرد. این ارزها که به تازگی در رمزینکس لیست شدند، شامل اسپراکسSPA، سایبرکانکت CYBER و آرخامARKM  هستند.

به گزارش روابط عمومی رمزینکس، سه ارز به رمزینکس اضافه شده‌اند که موضوعات مختلفی از جمله دیفای و شبکه‌های اجتماعی را در بر می‌گیرند. در ادامه این رمزارزها معرفی شده‌اند.

  • اسپراکس

اسپراکس یک تیم توسعه‌دهنده اوپن سورس است که روی تولید محصولات نرم‌افزاری روی پروتکل اسپراکس کار می‌کند. محور اصلی اسپراکس، توکن حاکمیتی آن یعنی SPA است.

به طور کلی اسپراکس یک شرکت زیرساخت بلاکچین معرفی می‌شود. این شرکت در اواخر سال ۲۰۱۹ تاسیس شد و توانست با استفاده از توکن اختصاصی، مجموعه‌ای از برنامه‌های DeFi را بسازد. ارز spa بر اساس استاندارد ERC20 اتریوم فعالیت می‌کند و امنیت آن نیز توسط شبکه اتریوم تضمین می‌شود.

کارمزدهای برداشت براساس کارمزدهای جهانی شبکه‌ی بلاکچین رمز ارزها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال اسپراکس به کیف پول، ۰.۰۷ اسپراکس است. میزان کارمزد برداشت ارز دیجیتال با توجه به حجم مبادلات و میزان ترافیک متغیر است.

  • سایبرکانکت

سایبرکانکت (Cyber Connect) یک شبکه اجتماعی وب ۳ است که این امکان را به توسعه‌دهندگان می‌دهد تا برنامه‌های اجتماعی خودشان را بسازند و به کاربران امکان داشتن هویت دیجیتال، محتوا ، ارتباط و تعامل را می‌دهد.

سایبر کانکت به دنبال غیرمتمرکز کردن شبکه‌های اجتماعی موجود است. این ارز برای سازندگان، انعطاف‌پذیری را در کسب درآمد از محتوا و ایجاد انجمن‌ها بر اساس شرایطشان مهیا می‌کند. با استفاده از سایبر کانکت, فعالان شبکه‌های اجتماعی بدون تکیه بر انگیزه‌های معیوب پلتفرم‌های متمرکز، می‌توانند از ویژگی‌هایی مانند کلکسیون‌های دیجیتال برای جذب طرفداران استفاده کنند.

سایبر (CYBER)، توکن حاکمیتی این پروژه است و به کاربران اجازه می‌دهد تا توانایی رای دادن و شرکت در تصمیم گیری و توسعه را داشته باشند.

کارمزدهای برداشت این توکن براساس کارمزدهای جهانی شبکه‌ی بلاک چین رمز ارز ها محاسبه شده است. حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال سایبر کانکت به کیف پول، ۴۰ سایبر کانکت است.

  • آرخام

آرخام Arkham یک پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاکچین است که از هوش مصنوعی برای بی‌نام کردن بلاکچین و داده‌های روی زنجیره استفاده می‌کند.

پلتفرم Arkham را می‌توان برای اهداف مختلفی مانند ردیابی وجوه دزدیده شده، شناسایی کلاهبرداران، تأیید طرف مقابل، حسابرسی تراکنش ها، بررسی هک ها و موارد دیگر مورد استفاده قرار داد. Arkham ادعا می‌کند که پلتفرم آن می‌تواند با تشویق تحقیقات روی زنجیره به مبارزه با گسترش جرایم و کلاهبرداری‌های رمزنگاری کمک کند.

توکن آرخام با نماد اختصاری ARKM  در حال حاضر با ارزش بازار حدود ۶۳  میلیون دلار، در رتبه ۳۱۲ بازار قرار دارد.

لینک کوتاه: https://ramzarzmedia.com/even
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.