رمزارز
رسانه بلاکچین، رمزارز و دارایی دیجیتال ایران

آشنایی با سازوکار عرضه ارزهای جدید در هیتوبیت / 20 رمزارز جدید در 40 بازار ریالی و تتری لیست شدند

همزمان با انتشار استراتژی هیتوبیت نسبت به لیست کردن رمزارزهای جدید، ۴۰ بازار ریالی و تتری جدید به پلتفرم هوشمند هیتوبیت اضافه شدند. در ادامه این مطلب به معرفی استراتژی لیستینگ هیتوبیت و ۲۰ رمزارز جدید این صرافی می‌پردازیم.


 سازوکار لیستینگ هیتوبیت


استانداردهای هیتوبیت برای لیست کردن پروژه‌های مختلف، شامل پارامترهای بسیاری همچون برخورداری پروژه از رودمپ شفاف، تیم مدیریتی و فنی معتبر و وضعیت مناسب جذب سرمایه‌های سازمانی است.

علاوه بر موارد فوق، ساختار امنیتی و فنی هر کوین و توکن به صورت دقیق بررسی می‌شود تا اطمینان حاصل شود که پروژه مورد نظر از امنیت بالایی برخوردار است.

لیست‌شدن یک پروژه جدید در هیتوبیت تنها به‌واسطه تأیید گرفتن از چک‌لیست تحلیلگران باتجربه و هسته هوشمند هیتوبیت میسر می‌شود. در این چک‌لیست علاوه بر بررسی دقیق مدل کسب‌وکار، اسناد مربوط به حسابرسی و همچنین قرارداد هوشمند هر پروژه  از جهت عدم وجود توابع مخرب و مشکوک به طور دقیق مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.


رویکرد هیتوبیت نسبت به ترندهای بازار رمزارزها


بازار رمزارزها به‌عنوان یک بازار مالی پویا و بر پایه فناوری و سرعت، دائم در معرض ترندهای جدید قرار می‌گیرد. پروژه‌های تازه‌نفس که بعضاً با ایردراپ‌های بزرگی همراه هستند، توجه کاربران را به خود جلب می‌کنند و تقاضای بسیاری برای دریافت این پروژه‌ها شکل می‌گیرد.

«گاهی به‌واسطه شرایط مختلف بازار ایردراپ پروژه‌های ارزشمند و عرضه یک کوین یا توکن معتبر از طریق Whitelist ترندها را مد نظر قرار می‌دهیم و این موارد را با توجه‌ به تقاضای جهانی و اعتبار و امنیت بالای آن پروژه‌ها لیست می‌کنیم.»


رویکرد هیتوبیت در برابر میم‌کوین‌ها


میم‌‌کوین‌ها یکی از عجایب مختص به بازار کریپتوکارنسی هستند که به طرز اجتناب‌ناپذیری مورد توجه فعالان این بازار قرار می‌گیرند؛ هرچند اکثریت آنها ارزشی ایجاد نمی‌کنند و تنها بر کامیونیتی خود تکیه می‌کنند.

کاربران هیتوبیت پیش از خرید میم‌کوین‌ها، از طرف این پلتفرم، آموزش‌ها و نکات امنیتی لازم را دریافت می‌کنند. به‌علاوه تنها میم‌کوین‌هایی در هیتوبیت لیست می‌شوند که از فیلترهای سختگیرانه این پلتفرم عبور کنند.

به عبارتی تنها میم‌کوین‌هایی در هیتوبیت لیست می‌شوند که دارای این شرایط هستند:

 • برخورداری از کامیونیتی وفادار
 • توکنومیکس مناسب
 • پتانسیل توسعه در آینده
 • لیست شدن توسط صرافی‌های معتبر خارجی

هیتوبیت و رمزارزهای درخواستی کاربران


علاوه بر وجود تقویم منظم عرضه کوین و توکن‌های جدید، درخواست‌های کاربران هیتوبیت هم از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند. رمزارزهای درخواستی کاربران به دقت بررسی می‌شوند و در صورت عبور از فیلتر هسته هوشمند و متخصصان هیتوبیت، در تقویم عرضه جای می‌گیرند.


۲۰ رمزارز جدید هیتوبیت در ۴۰ بازار ریالی و تتری لیست شدند


هم‌راستا با استانداردهای هیتوبیت در امر لیستینگ، ۲۰ ارز دیجیتال جدید در ۴۰ بازار ریالی و تتری به این پلتفرم اضافه شدند.

عرضه ارزهای جدید در هیتوبیت / 20 رمزارز جدید در 40 بازار ریالی و تتری لیست شدند

لیست رمزارزهایی که جدیداً به این پلتفرم اضافه شده و در بازار ریالی و تتری قابل‌ معامله است، به شرح زیر است:

 1. اینترنت کامپیوتر
 2. تون‌کوین
 3. هدرا
 4. اپتوس
 5. وی‌چین
 6. الگورند
 7. تزوس
 8. فلو
 9. زی‌کش
 10. اس ایکس پی
 11. بلنسر
 12. هارمونی
 13. ویوز
 14. وینک
 15. هولو

هیتوبیت یکی از صرافی‌های رمزارز مطرح داخلی است که هدف خود را ایجاد پلتفرمی با فناوری بالا و منطبق با استانداردهای جهانی و نیازهای کاربران ایرانی قرار داده است. این صرافی رمزارز به پشتوانه تجربه‌های قبلی و تیم فنی متخصص، در تلاش است با عرضه کوین‌ها و توکن‌های متنوع، نیازهای کاربران را به طور کامل پوشش دهد.

لینک کوتاه: https://ramzarzmedia.com/uvpo
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.