رسانه رمزارز
رسانه رسمی بلاکچین، رمزارز و دارایی دیجیتال ایران

عرضه دو رمزارز جدید در نوبیتکس / RDNT و JST لیست شدند

صرافی نوبیتکس ارزهای دیجیتال RDNT و JST را لیست کرده و این رمزارزها در دو بازار ریالی و تتری نوبیتکس قابل خرید و فروش هستند.


ارز دیجیتال JST


جاست یک پلتفرم ارائه خدمات مالی غیرمتمرکز است که طیف گسترده‌ای از خدمات حوزه دیفای را در خود دارد. این پلتفرم خدماتی مانند جاست‌لِند که بازار پولی و پلتفرمی برای وام‌دهی است را ارائه می‌دهد و همچنین جاست‌استیبل، پلتفرم وام‌دهی استیبل‌کوین بومی شبکه ترون است که در جاست ارائه شده است. جاست سوآپ نیز پلتفرمی برای مبادله توکن‌ها و جاست‌لینک، پلتفرمی برای مبادله بین‌زنجیره‌ای است. کل اکوسیستم جاست بر بستر بلاکچین ترون بنا نهاده شده است. استیبل‌کوین USDJ و توکن حاکمیتی JUST که با حروف اختصاری JST شناخته می‌شود، توکن‌های بومی پلتفرم جاست هستند.

ارز دیجیتال JST در می ۲۰۲۰ معرفی شد. این توکن با استاندارد TRC-۲۰ و در بلاکچین ترون ایجاد شده و برای پرداخت کارمزدهای پلتفرم جاست کاربرد دارد.

ارز جاست که در ابتدای عرضه، قیمتی معادل ۰.۰۰۸ دلار داشت، اندکی بعد به ۰.۰۱۲ دلار رسید و در اوج قیمتی خود، ۰.۱۷۵ دلار را نیز تجربه کرد، اما با نزولی شدن روند قیمت ارزهای دیجیتال در یک سال گذشته، در حال حاضر در محدوده قیمتی ۰.۰۲۰ دلار معامله می‌شود.

پلتفرم جاست توسط بنیادی به همین نام مدیریت می‌شود و شرکت‌های بزرگی مانند علی‌بابا، تنسنت، آی‌بی‌ام و دیگر غول‌های حوزه فناوری در این پروژه سرمایه‌گذاری کرده یا از آن حمایت کرده‌اند.

با توجه به تمایل شرکت‌های بزرگ به دیفای و سرمایه‌گذاری‌هایی که در حوزه امور مالی غیرمتمرکز شده و آینده تبادلات مالی که به سمت غیرمتمرکز حرکت می‌کند، می‌توان به آینده پلتفرم‌های ارائه‌دهنده خدمات دیفای خوشبین بود و با رشد این پلتفرم‌ها، توکن‌های مرتبط با آنها نیز رشد ارزشی خواهند داشت، اما باید دید که جاست در برابر رقبای بزرگی مثل اتریوم، تا چه حد می‌تواند سهم خود را از اکوسیستم دیفای داشته باشد.

برای ذخیره، ارسال و دریافت ارز JST می‌توان از انواع کیف پول‌های نرم‌افزاری (موبایلی، دسکتاپ و افزونه مرورگر) و سخت‌افزاری استفاده کرد.

لجر، ترزور، کیپ‌کی و کول‌والت که محبوب‌ترین کیف پول‌های سخت‌افزاری در بازار رمزارزها هستند از ارز JUST پشتیبانی می‌کنند.

کیف پول‌های نرم‌افزاری مانند تراست‌والت، اکسودوس، کوینومی و گواردا نیز ولت‌های امنی هستند که از JST پشتیبانی می‌کنند.

در حال حاضر امکان خرید ارز دیجیتال JST و همچنین فروش یا نگهداری این ارز دیجیتال که در رتبه ۱۳۵ کوین‌مارکت‌کپ قرار دارد، در دو بازار ریالی و تتری صرافی نوبیتکس فراهم شده است.

عرضه 2 رمزارز جدید در نوبیتکس / RDNT و JST لیست شدند

ارز دیجیتال RDNT


رادیانت کپیتال یک پروتکل وام‌دهی غیرامانی و غیرمتمرکز بر پایه لایه صفر است. رادیانت کپیتال به‌عنوان یک پلتفرم وام‌دهی، به کاربران خود این امکان را می‌دهد که بدون پیچیدگی‌هایی مانند ثبت‌نام، به سادگی دارایی‌های خود را در پروژه‌های وام‌دهی وارد کنند و در سود آنها شریک شوند یا از دیگر افراد وام گرفته و نقدینگی مورد نیاز خود را تأمین کنند.

رادیانت‌کپیتال یک بازار پول مشابه آوه است که بر بستر آربیتروم و بی‌ان‌بی اسمارت چین شکل گرفته است. هدف این پلتفرم تجمیع نقدینگی‌هایی است که مالکان‌شان می خواهند آنها را در پروژه‌های دیفای و وام‌دهی در بسترهای غیرمتمرکز وارد کنند. این یکپارچگی و ادغام به تجربه بهتر کاربران و بهبود اکوسیستم دیفای (امور مالی غیرمتمرکز) کمک می‌کند.

در پلتفرم  RDNT می‌توان روی کوین‌هایی مانند دای، تتر، WBTC، اتر و USDC‌ وام دریافت کرد. توکن بومی این پلتفرم ارز دیجیتال RDNT  است که اگر کاربر وام‌‎دهنده بخواهد سود خود را در قالب این توکن دریافت کند، می‌توان سود بیشتری نسبت به حال عادی بگیرد.

کاربران در این پلتفرم می‌توانند در عرض چند دقیقه، دارایی خود را وام بدهند یا وام دریافت کنند و به این ترتیب یکی از مشکلات دیفای که نیاز به انجام چند تراکنش برای وام دادن و وام گرفتن و پل زدن است، در این پلتفرم حل شده است. 

کاربران همچنین می‌توانند ارز RDNT‌ را در پلتفرم رادیانت‌کپیتال استیک کرده و در ازای کمک به شبکه، پاداش دریافت کنند؛ این سود در قالب سبدی از ارزهای دیگر است که در پلتفرم Radiant Capital پشتیبانی می‌شوند.

ارز دیجیتال RDNT نیز که در حال حاضر در رتبه ۲۸۳ کوین‌مارکت‌کپ قرار دارد با توجه به اقبالی که نسبت به پروژه‌های دیفای در جهان وجود دارد، می‌تواند در صورت توسعه خود همگام با پیشرفت‌هایی که در این حوزه می‌شود، آینده روشنی پیش روی خود متصور باشد.

این رمزارز که برای اولین‌بار در جولای ۲۰۲۲ با قیمت ۰.۱۵۹۸ دلار عرضه شد در روزهای اوج قیمتی خود، به ۰.۴۷ دلار رسید و هم‌اکنون در محدوده ۰.۲۳ دلار معامله می‌شود.

برای خرید ارز دیجیتال RDNT و فروش آن در بازارهای ریالی و تتری می‌توان از طریق صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس اقدام کرد.

اعتماد بیشتر از پنج و نیم میلیون کاربر به نوبیتکس، عمق بازار و نقدشوندگی بالا، نگهداری دارایی کاربران به‌صورت سرد با سیستم کلدولت و رابط کاربری آسان، برخی از مزایای خریدوفروش ارز دیجیتال در صرافی نوبیتکس هستند.

لینک کوتاه: https://ramzarzmedia.com/98c2
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.