رمزارز
رسانه بلاکچین، رمزارز و دارایی دیجیتال ایران

برداشت امن با «آدرس‌بوک» در نوبیتکس فراهم شد

صرافی رمزارز نوبیتکس به‌منظور ارتقای امنیت دارایی کاربران خود، قابلیت دفتر آدرس یا آدرس‌بوک را به پلتفرم خود اضافه کرده است.

به گزارش روابط‌ عمومی نوبیتکس، با استفاده از این قابلیت، کاربران می‌توانند بر اساس نیازشان تعدادی آدرس کیف پول را به آدرس‌بوک خود اضافه و ذخیره کنند. همچنین می‌توانند آدرس‌های ثبتی را برمبنای شبکه برداشت، تعریف و برای آنها یک عنوان یا توضیح ثبت کنند.

پس از ثبت آدرس در آدرس‌بوک (دفتر آدرس) به‌منظور تأمین امنیت کاربران، از کاربر کد تأیید پیامکی و کد دوعاملی دریافت می‌شود. با ثبت این دو پارامتر هنگام افزودن آدرس، هنگام واریز به این آدرس‌ها دیگر نیاز به واردکردن کد تأیید پیامکی و کد دوعاملی وجود ندارد و فرایند برداشت آسان‌تر می‌شود.


برداشت امن از طریق آدرس‌بوک؛ قابلیتی برای تأمین امنیت دارایی کاربران 


برداشت امن قابلیتی ا‌ست که امنیت برداشت حساب کاربری را افزایش می‌دهد. درصورتی‌که این قابلیت فعال شود کاربر تنها امکان واریز به آدرس‌های ذخیره‌شده در آدرس‌بوک خود را خواهد داشت و صرفاً در صورت غیرفعال‌کردن این قابلیت، می‌تواند برداشت خود را به آدرس‌های دیگر نیز انجام دهد.

همچنین اگر کاربر حالت برداشت امن را غیرفعال کند، برداشت رمزارزی او به مدت ۲۴ ساعت محدود می‌شود و درصورتی‌که حالت برداشت امن فعال باشد و کاربر یک آدرس جدید به دفتر آدرس خود اضافه کند؛ برداشت رمزارزی او به مدت یک ساعت محدود خواهد شد.

طبق این گزارش، تمامی این محدودیت‌ها در راستای افزایش ضریب امنیت و پیشگیری از اقدامات کلاهبرداران و سوءاستفاده از حساب کاربری کاربران اعمال شده است. 

برداشت امن با «آدرس‌بوک» در نوبیتکس فراهم شد

دیگر اقدامات تأمین امنیت دارایی در نوبیتکس 


نوبیتکس برای امنیت دارایی و اطلاعات کاربران، از ابتدای شروع فعالیت این پلتفرم، نگهداری دارایی‌ها به شکل کاملاً سرد (cold storage) را در دستور قرار داده و دارایی‌های رمزارزی در برابر هر نوع حمله و هک ایمن هستند.

همچنین اضافه‌کردن شبکه اختصاصی هر کوین، ایجاد ساختار چندامضایی، اجباری کردن شناسه دوعاملی برای ورود و برداشت از حساب، ارسال پیامک تأیید برداشت، جلوگیری از برداشت حجم بالا و تماس تصویری با کاربر برای اطمینان از اینکه خود کاربر اقدام به برداشت وجه کرده، استقرار سرورها در ایران، ذخیره‌سازی همه اطلاعات مشتریان به‌صورت رمزنگاری‌شده، ایجاد شبکه لایتنینگ برای انتقال سریع و امن بیت‌کوین، ایجاد مرورگر اختصاصی بلاکچین بیت‌کوین، ارزیابی مداوم امنیتی، تغییر دوره‌ای آدرس کیف پول‌ها و… سایر مواردی است که نوبیتکس برای افزایش امنیت دارایی کاربرانش اجرا می‌کند.

لینک کوتاه: https://ramzarzmedia.com/leox
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.