رسانه رمزارز
رسانه رسمی بلاکچین، رمزارز و دارایی دیجیتال ایران

کمپین صرافی او‌ام‌پی فینکس برای کاربران جدید و کاربران قدیمی / فرصت دریافت شیبا با ثبت نام و دعوت از دوستان

کمپین ارز دیجیتال شیبا در صرافی او‌ام‌پی فینکس فرصتی را فراهم کرده تا کاربران بتوانند بدون محدودیت به دریافت ارز دیجیتال رایگان بپردازند. در این کمپین کاربران می‌توانند حداقل ۱۰۰ هزار شیبا به عنوان هدیه دعوت از دوستان خود، دریافت کنند. این کمپین تا سی و یکم مردادماه ادامه خواهد داشت.

صرافی رمزارز او‌ام‌پی فینکس به دنبال افزایش علاقمندی سرمایه‌گذاران و معامله‌گران ایرانی به فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد شد تا با گردهم آوردن افراد متخصص در حوزه‌های بلاک‌چین، برنامه‌نویسی، امنیت، آموزش و پشتیبانی، پل ارتباطی کاربران ایرانی به دنیای گسترده رمز ارزها باشد، با توسعه بلاک‌چین همگام شده، پلتفرمی امن و سریع برای خرید و فروش بیت‌ کوین و آلت‌ کوین‌ ها فراهم کند و تخصص‌گرایی در این حوزه را گسترش دهد.


نحوه ثبت‌نام در او‌ام‌پی فینکس و دریافت هدیه برای کاربران جدید


کاربران این صرافی با دعوت از دوستان و ثبت‌نام در صرافی او‌ام‌پی فینکس می‌توانند برنده شده و ۱۰۰ هزار شیبا هدیه گرفته و به دریافت ارز دیجیتال رایگان بپردازند. کاربران برای ثبت‌نام در این صرافی رمزارزی تنها به ایمیل نیاز دارند.

کمپین صرافی او‌ام‌پی فینکس برای کاربران جدید و کاربران قدیمی / فرصت دریافت شیبا با ثبت نام و دعوت از دوستان

جهت ثبت‌نام، کاربران باید وارد صفحه نام ثبت شده، آدرس ایمیل خود را وارد کرده و یک رمز عبور ۸ رقمی شامل حروف کوچک و بزرگ انگلیسی و اعداد برای حساب خود تعیین کنند.

کمپین صرافی او‌ام‌پی فینکس برای کاربران جدید و کاربران قدیمی / فرصت دریافت شیبا با ثبت نام و دعوت از دوستان

در نهایت بعد از فعال کردن تیک مربوط به گزینه‌های «موافقت با قوانین» و «من ربات نیستم» می‌توانند برای خود یک حساب کاربری در صرافی او‌ام‌پی فینکس ایجاد کنند.

پس از ثبت نام، کاربران به طور خودکار وارد صفحه داشبورد خواهند شد و باید بر روی دکمه «احراز هویت» کلیک کنند. احراز هویت در او ام پی فینکس طی سه مرحله و در کمتر از پنج دقیقه تکمیل می‌گردد. پس از تکمیل احراز هویت، صحت اطلاعات وارد شده توسط کاربر به صورت آنی توسط واحد KYC او ام پی فینکس مورد بررسی قرار گرفته و تایید می‌شود.

به محض تایید احراز هویت حساب کاربری، مقدار ۱۰۰ هزار ارز دیجیتال شیبا به عنوان اولین هدیه ثبت نام به صورت آنی به حساب کاربر واریز می‌شود. باید توجه داشت که کمپین ارز دیجیتال شیبا در او ام پی فینکس در تاریخ سی‌ویکم مرداد ۱۴۰۳ به پایان می‌رسد.


دریافت ارز دیجیتال با دعوت دوستان به او ام پی فینکس


کمپین ارز دیجیتال در او ام پی فینکس به ثبت نام در پلتفرم محدوده نبوده و کاربران می‌توانند با معرفی دوستان خود به این صرافی، به طور نامحدود به دریافت ارز دیجیتال رایگان بپردازند.

کمپین صرافی او‌ام‌پی فینکس برای کاربران جدید و کاربران قدیمی / فرصت دریافت شیبا با ثبت نام و دعوت از دوستان

به ازای هر فردی که با استفاده از کد یا لینک دعوت کاربر در او ام پی فینکس ثبت نام و احراز هویت کند، ۱۰۰ هزار شیبا به صوررت آنی به کیف پول آن کاربر واریز می‌شود. این میزان هدیه با توجه به تعداد افراد دعوت‍ده، افزایش پیدا می‌کند و محدودیتی ندارد.

ضمنا تا سقف ۳۰ درصد کارمزد تمام معاملات افرادی که توسط کد یا لینک دعوت کاربر در او ام پی فینکس ثبت نام می‌کنند نیز برای همیشه به حساب آن کاربر واریز می‌گردد. همچنین کاربران می‌توانند با ایجاد لینک‌های دعوت گوناگون، این ۳۰ درصد را بین خود و فردی که به پلتفرم دعوت می‌کنند، تقسیم کنند.

این کمپین نیز تا سی‌ویکم مرداد ادامه دارد. برای شرکت در این کمپین، کاربر باید در داشبورد حساب کاربری خود وارد صفحه دعوت دوستان شود، کد و لینک دعوت اختصاصی خود را ایجاد کرده و آن را برای دوستان خود بفرستد.

تفاوت کد دعوت و لینک دعوت نیز در آن است که اگر کد دعوت برای دوستان ارسال شود، آن‌ها باید کد را در زمان ثبت نام در کادر مربوط به کد معرف وارد کنند. اما اگر لینک دعوت برای دوستان ارسال شود، آن‌ها به صورت مستقیم وارد صفحه ثبت نام شده و کد دعوت نیز به طور خودکار در قسمت کد معرف قرار می‌گیرد.

کمپین صرافی او‌ام‌پی فینکس برای کاربران جدید و کاربران قدیمی / فرصت دریافت شیبا با ثبت نام و دعوت از دوستان

صرافی ارز دیجیتال او‌ام‌پی فینکس مجموعه‌ای از ارزهای دیجیتال را برای خرید و فروش در دسترس کاربران قرار داده است. این ارزها شامل بیت‌کوین و سایر رمزارزها می‌شوند. کاربران می‌توانند با مرور لیست متنوعی از ارزها، اقدام به معامله ارزهای دیجیتال و مشاهده بهترین قیمت تتر و سایر رمزارزها کنند. این صرافی تلاش دارد تا تجربه‌ی معاملاتی ساده و شفاف را برای کاربرانمان فراهم کند. تیم پشتیبانی این صرافی با هدف ارائه محیطی امن برای معاملات ارزهای دیجیتال در دسترس و پاسخگوی مشکلات احتمالی کاربران است.

لینک کوتاه: https://ramzarzmedia.com/if0e
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.