رسانه رمزارز
رسانه رسمی بلاکچین، رمزارز و دارایی دیجیتال ایران

عرضه 6 رمزارز جدید در آبان‌تتر / ارزهای آلپاین، آرگو، رپد نکسوس، فونیکس، هوکد پروتکل و بارن بریج لیست شدند

این هفته، ارزهای دیجیتال آلپاین (ALPINE)، آرگو (AERGO)، رپد نکسوس (WNXM)، فونیکس (PHB)، هوکد پروتکل (HOOK) و بارن بریج (BOND) به لیست صرافی آبان‌تتر اضافه شده‌اند و کاربران می‌توانند با مراجعه به سایت صرافی آبان‌تتر، به خرید و فروش بدون محدودیت این ارزها و بیش از ۳۸۰ رمزارز دیگر بپردازند.

یکی از اهداف صرافی ارز دیجیتال آبان‌تتر، این است که همواره بتواند امکان خرید و فروش آن دسته از ارزهای دیجیتالی که کاربران به آن نیاز دارند را در کوتاه‌ترین زمان فراهم کند. در این راستا، تا پایان تابستان ۱۴۰۲، هر هفته ۶ تا از ارزهای درخواستی کاربران را به لیست خود اضافه می‌کند.


ارز دیجیتال آلپاین (ALPINE)


توکن آلپاین (ALPINE) در واقع توکن هواداری تیم BWT Alpine F۱ است. انتشار توکن آلپاین به طرفداران تیم این امکان را می‌دهد که به روش‌های جدیدی برای تعامل با تیم مورد علاقه خود دسترسی داشته باشند.

ارز دیجیتال آلپاین در حال حاضر رتبه ۵۳۲ بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است و قیمتی در حدود ۲.۱۱ دلار دارد. بالاترین قیمتی که ارز دیجیتال آلپاین در یک سال اخیر تجربه کرده، برابر با ۵.۷۳ دلار بوده است.


ارز دیجیتال آرگو (AERGO)


پروژه ارز دیجیتال آرگو در واقع یک پروژه نسل چهارم بلاک‌چین است. این پلتفرم، هدف خود را توانمندسازی بازار اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز معرفی می‌کند؛ این کار موجبات عمومی سازی فناوری بلاک‌چین و توسعه یک مدل کسب و کاری بر پایه این فناوری را فراهم می‌کند.

ارز دیجیتال اختصاصی این پروژه با علامت اختصاری AERGO نشان داده می‌شود و در حال حاضر، رتبه ۳۷۰ بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است. قیمت آرگو در حال حاضر در حدود ۰.۱۱۳ است. بالاترین قیمتی که این ارز دیجیتال در یک سال اخیر تجربه کرده، برابر با ۰.۳۱۲ دلار بوده است.


ارز دیجیتال رپد نکسوس (WNXM)


ارز دیجیتال رپد نکسوس (WNXM) در واقع نسخه رپد شده توکن NXM است. رپد نکسوس به عنوان توکن حاکمیتی شبکه Nexus Mutual شناخته می‌شود. این توکن حاکمیتی در زمینه‌هایی مانند توافق کاربران برای مدیریت، ریسک و ارزیابی حق و حقوق به کار گرفته می‌شود.

رپد نکسوس (WNXM) رتبه ۲۵۳ بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است و در حال حاضر قیمتی در حدود ۳۱.۳۷ دلار دارد. بالاترین قیمتی که این ارز دیجیتال در یک سال اخیر تجربه کرده، برابر ۳۴.۲۱ دلار بوده است.


ارز دیجیتال فونیکس (PHB)


فونیکس یک شبکه بلاک‌چین متصل با شبکه‌های بایننس اسمارت چین (BSC)، سولانا، اتریوم و ترون است. زنجیره فونیکس، عمدتاً بر گسترش برنامه های غیرمتمرکز که برای مصرف کنندگان کاربردی باشند می‌پردازد.

ارز دیجیتال اختصاصی شبکه فونیکس با علامت اختصاری PHB نشان داده می‌شود که در حال حاضر رتبه ۵۱۵ بازار جهانی ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است. قیمت ارز PHB در حال حاضر در حدود ۰.۵۹۳ دلار است. بالاترین قیمتی که این ارز دیجیتال در یک سال اخیر تجربه کرده، برابر با ۲.۵۵ دلار بوده است.


ارز دیجیتال هوکد پروتکل (HOOK)


هوکد پروتکل در واقع یک پلتفرم وب۳ و فعال در حوزه گیمیفیکیشن و آموزش است. این پروتکل هدف خود از آموزش را، افزایش آگاهی کاربران در رابطه با امکانات وب۳ معرفی می‌کند.

توکن بومی هوکد پروتکل با علامت اختصاری HOOK نشان داده می‌شود و در حال حاضر، با قیمت ۰.۹۳۱ دلار، در رتبه ۳۷۹ بازار جهانی رمزارزها قرار گرفته است.

بالاترین قیمتی که این ارز دیجیتال در یک سال اخیر شاهد آن بود، برابر با ۴.۰۶ دلار بوده است.


ارز دیجیتال بارن بریج (BOND)


ارز دیجیتال BOND، به عنوان توکن بومی پروتکل بارن بریج (barnbridge) شناخته می‌شود. این پروتکل، بر روی شبکه بلاک‌چین اتریوم ساخته شده است و با این شبکه، سازگار است.

توکن BOND، در لیست جهانی ارزهای دیجیتال، در رتبه ۵۲۸ قرار گرفته است و در حال حاضر قیمتی در حدود ۳.۰۹ دلار دارد. این ارز دیجیتال در یک سال گذشته، نوسان‌های بسیاری داشته و قیمت‌های بالاتری از جمله قیمت ۱۱.۵۱ دلار را نیز تجربه کرده است.

کاربران صرافی آبان‌تتر می‌توانند با تکمیل مراحل ثبت نام و احراز هویت خود در کمتر از ۳۰ دقیقه، به معامله ارزهای دیجیتال محبوب خود، از جمله ۶ ارز جدید و پرطرف‌داری که به تازگی در آبان‌تتر لیست شده‌اند، بپردازند. تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته آبان‌تتر نیز به منظور پاسخگویی به سوالات و مشکلات احتمالی کاربران در دسترس خواهد بود.

لینک کوتاه: https://ramzarzmedia.com/jtkt
منبع آبان‌تتر
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.