رسانه رمزارز
رسانه رسمی بلاکچین، رمزارز و دارایی دیجیتال ایران

مدیر فنی صرافی بیت ایمن در خصوص نشت اطلاعاتی مطرح کرد / دارایی کاربران در خطر نیست

روز گذشته اخباری مبنی بر یک مشکل امنیتی در صرافی رمزارز بیت ایمن منتشر و عنوان شد که اطلاعات کاربران این صرافی در کانال‌های تلگرامی در حال خرید و فروش است. بر اساس مشاهدات رسانه رمزارز در فضای مجازی، برخی ادعا کرده‌انده که اطلاعات شخصی از جمله نام، کد ملی و آدرس محل زندگی کاربران در دسته اطلاعات منتشرشده بوده است.

در ادامه حاشیه‌ها و اخبار مطرح شده با بیت ایمن، جعفروند، مدیر فنی این صرافی در صفحه اینستاگرام مجموعه، به بیان توضیحاتی در خصوص نشت اطلاعات خصوصی کاربران پرداخت.


بیت ایمن برای پیگیری مشکل با پلیس فتا و مراجع قضایی در همکاری نزدیک است


جعفروند طی یک پست در صفحه اینستاگرام بیت ایمن مطرح کرد: «بخش کوچکی از اطلاعات قدیمی ما روی یکی از سرورهای داخلی، توسط یک بدافزار مورد دسترسی غیرمجاز قرار گرفته است. اما اطلاعات اصلی شما مانند دارایی‌ها، معاملات شما، خرید و فروش و تمام اطلاعات دسترسی‌ شما در ایمنی کامل روی سایت اصلی ما و سرورهای ایمن ما قرار دارند.»

به گفته مدیر فنی بیت ایمن، سایت این صرافی به صورت عادی در حال ادامه فعالیت خود است و هیچ اختلالی در انجام معاملات رخ نداده است.

جعفروند تاکید کرد: «برای پیگیری این مشکل با پلیس فتا و مراجع قضایی در همکاری نزدیک هستیم.»

صرافی بیت‌ایمن در ادامه پست اینستاگرامی خود مطرح کرد: «این اتفاق، چراغ راهی‌ست تا ما در بیت ایمن، بیش از پیش تیم امنیت خود را توسعه داده و دیگر شاهد چنین اتفاقی نباشیم.»

در انتها این صرافی رمزارز از کاربران درخواست کرده است تا اخبار رسمی و پیش‌رو از کانال‌های ارتباطی همین صرافی دنبال کنند.

بیت ایمن

بیت ایمن یک صرافی ارز دیجیتال ایرانی است که فعالیت خود را در سال ۹۸ آغاز کرد. خرید و فروش رمزارز در این پلتفرم تبادل از طریق وب‌سایت و همچنین اپلیکیشن آن در دسترس کاربران است.

بیت ایمن در بخش توضیحات خود در خصوص نکات امنیتی این صرافی تاکید کرده است: «تمامی اطلاعات پلتفرم از جمله اطلاعات هویتی کاربران، توسط پروتکل امنیتی SSL رمزنگاری می‌شود و به هیچ عنوان امکان سرقت در آن‌ها وجود ندارد.»

لینک کوتاه: https://ramzarzmedia.com/px0u
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.