رسانه رمزارز
رسانه رسمی بلاکچین، رمزارز و دارایی دیجیتال ایران

رونمایی از قلک تترلند / کاربران می‌توانند از طریق استیکینگ دارایی خود، کسب درآمد کنند

تترلند تازه‌ترین محصول خود را با عنوان قلک تترلند به کاربران معرفی کرد.

این محصول که از ۱۲ تیر۱۴۰۲، در‌دسترس همه کاربران این صرافی رمزارزی قرار گرفته‌ است، امکان استیک‌کردن دارایی رمزارزی کاربران تترلند را فراهم می‌کند.


استیکینگ دارایی با قلک تترلند


استیکینگ یکی از روش‌های مرسوم در صرافی‌های جهان است که به کاربران امکان می‌‌دهد تا دارایی‌ رمزارزی خود را برای بازه زمانی مشخص نگه‌داری و در‌قبال این کار از شبکه پاداش دریافت کنند.

استیکینگ روشی مناسب برای توسعه شبکه بلاکچینی رمزارزهاست که به‌اختصار POS نامیده می‌شود. در Proof Of Stacking یا اثبات سهام دارایی، شبکه بلاکچینی رمزارز مدنظر در‌قبال نگه‌داری رمزارز به‌وسیله کاربران یا صرافی‌ها، به آن‌ها پاداش می‌دهد و نوعی امکان کسب درآمد است.

این روش موجب ایجاد امنیت و توسعه شبکه بلاکچینی می‌شود و مزایای زیادی از‌جمله صرفه‌جویی در مصرف برق و در‌نتیجه کمک به حفظ محیط‌زیست با خود به همراه می‌آورد.

شبکه‌های بلاکچینی دیگری مثل بیت‌کوین از روش اثبات سهام کار (POW) استفاده می‌کنند که به فعالیت مداوم ماینرها و درنتیجه مصرف زیاد برق نیازمند است؛ از‌این‌رو، استیکینگ همخوانی مناسبی با شرایط موجود در کشورمان دارد.

قلک تترلند

نحوه استفاده از قلک تترلند


قلک تترلند، سرویس استیکینگی است که به کاربران اجازه ‌می‌دهد تا دارایی رمزارزی خود را در بازه زمانی پیشنهادی نگه‌داری و پس از پایان این بازه، پاداش و درآمد دریافت کنند.

در این سرویس جدید تترلند، کاربران ابتدا طرح خود را انتخاب می‌کنند. هر رمزارز پاداشی متفاوت دارد و کاربر می‌تواند انتخاب کند چه رمزارزی را در قلک نگه‌ دارد.

سپس، قلک تترلند بازه‌های زمانی مختلفی به کاربر پیشنهاد می‌دهد و کاربر می‌تواند تعیین کند کدام بازه زمانی برایش مناسب است. در‌نهایت پس از پایان زمان استیک‌کردن دارایی، پاداش به‌صورت مستقیم به کیف پول تترلند کاربر واریز می‌شود.

کاربران صرافی رمزارز تترلند از همین حالا می‌توانند برای استیک‌کردن دارایی‌شان و کسب درآمد از آن، اقدام کنند.

لینک کوتاه: https://ramzarzmedia.com/i431
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.