رمزارز
رسانه بلاکچین، رمزارز و دارایی دیجیتال ایران

تترلند کلاسیک رونمایی شد / ارائه خدمات پایه خرید و فروش تتر در محیطی ساده

صرافی رمزارز تترلند در اردیبهشت سال جاری و به مناسبت ششمین سال فعالیتش، از نسخه جدید وب‌سایت و اپلیکیشن و همچنین گزارش عملکرد خود در سال‌ ۱۴۰۱ رونمایی  کرد. این مجموعه به تازگی خبر از راه‌اندازی تترلند کلاسیک داد که خدمات پایه تبادل را در فضایی ساده را ارائه می‌دهد.


رونمایی از نسخه کلاسیک تترلند


صرافی رمزارز تترلند در مسیری که طی این ۵ سال پیموده شفافیت را الویت و امنیت را شرط لازم این مسیر قرارداده و ثمره این سفر برای این صرافی جلب اعتماد مشتریان بوده است. تترلند پیش‌از‌این نیز نسخه ۷.۰ وب‌سایت و اپلیکیشن خود را رونمایی و امکانات تازه‌ای را به کاربرانش معرفی کرد.

این مجموعه درادامه فرایند به‌روزرسانی خدمات و امکانات، قابلیتی تازه‌ را در اپلیکیشن خود رونمایی کرد: تترلند کلاسیک.

تترلند کلاسیک با هدف بهینه‌سازی تجربه کاربری ارائه شده‌ است. این نسخه جدید فقط خدمات پایه و اصلی تترلند اعم از خرید‌ و‌ فروش تتر و واریز و برداشت تتر و واریز و برداشت تومان را دراختیار کاربران تترلند قرار می‌دهد.


نسخه کلاسیک، ویژه کاربرانی که به صورت تخصصی به دنبال خرید و فروش تتر هستند


در نسخه تترلند کلاسیک، کاربران نمی‌توانند از امکانات دیگر تترلند استفاده کنند؛ در مقابل در فضایی بسیار ساده، فقط به امکانات مهم و اصلی تترلند دسترسی خواهند داشت. تترلند این امکان را برای کاربرانی طراحی کرده‌ است که به‌صورت تخصصی فقط به خرید و فروش تتر نیازمندند.

تترلند کلاسیک

تترلند کلاسیک، نقطه شروع معامله برای کاربران تازه‌وارد


تترلند کلاسیک برای کاربران تازه‌وارد نیز بسیار مفید خواهد بود؛ زیرا پیچیدگی پلتفرم‌های دیگر مبادله رمزارز را ندارد و کاربران می‌توانند در فضایی ساده خرید و فروش یکی از رمزارزهای معتبر جهان، یعنی تتر را تجربه و در‌ادامه، در‌صورت نیاز حالت پیشرفته تترلند را برای دیگر معاملات فعال کنند.

تترلند کلاسیک

تترلند کلاسیک هم‌اکنون در اپلیکیشن تترلند دردسترس قرار دارد و تمامی کاربران با فعال‌کردن این نسخه از قسمت تنظیمات، می‌توانند از آن استفاده کنند.

لینک کوتاه: https://ramzarzmedia.com/iig8
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.