رمزارز
رسانه بلاکچین، رمزارز و دارایی دیجیتال ایران

رونمایی از چهره جدید کوینینو در الکامپ 26 / ارائه خدمات سرمایه‌گذاری و وام‌دهی در قالب پلتفرم مالی و رمزارزی

صرافی آنلاین ارز دیجیتال کوینینو در حالی در بیست‌وششمین نمایشگاه الکامپ حضور دارد که به گفته مدیرعامل این شرکت، کوینینو قرار است با ارائه برخی خدمات مالی نظیر سرمایه‌گذاری و وام‌دهی در قالب یک پلتفرم مالی و رمزارزی به فعالیت خود ادامه دهد. مدیرعامل کوینینو اولین حضور اکوسیستم رمزارزی کشور را در نمایشگاه الکامپ مثبت ارزیابی می‌کند و معتقد است این حضور هرچند با حدود پنج درصد از ظرفیت اکوسیستم رمزارز کشور از لحاظ تعداد شرکت‌ها صورت گرفته، ولی می‌تواند سرآغاز اتفاقات مثبت در رگولاتوری رمزارز کشور باشد.

در ادامه گفتگوی جمشید عباس‌پور، مدیرعامل صرافی رمزارز کوینینو با رسانه رمزارز را می‌خوانید.


کوینینو می‌خواهد پلتفرم مالی و رمزارزی باشد نه صرفاً یک صرافی آنلاین ارز دیجیتال


جمشید عباس‌پور، مدیرعامل مجموعه کوینینو در حاشیه نمایشگاه الکامپ در خصوص حضور در این نمایشگاه به خبرنگار «رمزارز» می‌گوید: «بعد از چند سال وقفه در برگزاری نمایشگاه الکامپ امید زیادی نسبت به پیامدهای مثبت حضور در این نمایشگاه داریم؛ چراکه به نظر می‌رسد مورد استقبال بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان قرار گیرد.»

عباس‌پور در خصوص برنامه‌های کوینینو برای حضور در نمایشگاه الکامپ توضیح می‌دهد: «طبیعتاً برنامه‌ها و استراتژی‌های جدیدی برای رونمایی در نمایشگاه تدارک دیده‌ایم.»

بنا بر توضیحات او یکی از برنامه‌های ویژه کوینینو که از چند ماه گذشته در حال اجراست خروج از ارائه خدمات صرف یک صرافی رمزارزی است و کوینینو قرار است پلتفرم خدمات مالی و رمزارزی باشد نه صرفاً یک صرافی آنلاین ارز دیجیتال.

مدیرعامل کوینینو در این خصوص توضیح می‌دهد که برای تبدیل‌شدن این صرافی به یک پلتفرم مالی و رمزارزی نقشه راه دقیقی برنامه‌ریزی شده که در مراحل اولیه شامل ۲۰ سرویس مشخص برای رونمایی تا پایان سال جاری است که به نوبت تا پایان سال ۱۴۰۲ رونمایی می‌شوند.

پلتفرم مالی و رمزارزی

سرویس‌های سرمایه‌گذاری کوینینو


کوینینو در نمایشگاه بورس، ‌بانک و بیمه از سرویس سرمایه‌گذاری به‌عنوان یکی از ۲۰ سرویس مذکور به صورت پایلوت از پلتفرم مالی و رمزارزی خود رونمایی کرد و به گفته عباس‌پور این سرویس که در الکامپ ۲۶ به صورت کامل رونمایی شده و در دسترس عموم قرار می‌گیرد.

مدیرعامل کوینینو در خصوص سرویس سرمایه‌گذاری این پلتفرم توضیح می‌دهد که این خدمت به کاربرانی که به دنبال کسب سود از بازارهای مالی و ارزی هستند به صورت تضمینی و بدون ریسک ارائه می‌شود.

بنا بر توضیحات جمشید عباس‌پور این سرویس شامل چند طرح سرمایه‌گذاری است که یکی از ساده‌ترین این طرح‌ها این است که به موجودی تتر معلق کیف پول کاربران نوعی سود پلکانی (فزاینده) تعلق می‌گیرد و در مجموع سود سالیانه این طرح به ۱۰ درصد می‌رسد.

طرح بلندمدت برای مبالغ بیشتر از اعداد معلق در کیف پول کاربران یکی دیگر از طرح‌های سرویس سرمایه‌گذاری کوینینو است که بنا بر توضیحات عباس‌پور کاملاً تضمینی و بدون ریسک ارائه می‌شود.

به گفته او طرح مشارکت در معامله، دیگر طرح سرویس سرمایه‌گذاری کوینینو است که برخلاف دو مورد قبل به میزان ریسک‌پذیری کاربران مربوط می‌شود. این طرح برای کاربرانی است که ضرر اصل سرمایه را می‌پذیرند و طبیعتاً در صورت کسب سود مبالغ بیشتری سود می‌کنند.

مدیرعامل کوینینو همچنین اشاره کوتاهی به سرویس وام‌دهی این پلتفرم دارد که قرار است ماه‌های آتی از آن رونمایی شود.


مسابقه دائم ماهیانه و دیگر سرویس‌های جدید کوینینو


مسابقه دائم ماهیانه دیگر سرویس جدید کوینینو است که بر اساس آن به یک یا چند کاربری که در مبالغ بالا به معامله رمزارزها می‌پردازند ماهیانه جوایزی اهدا می‌شود. به گفته عباس‌پور، امتیازات کاربران هر ماه از نو ثبت می‌شود و همه کاربرانی که در مبالغ بالا ترید می‌کنند می‌توانند شانس کسب جایزه داشته باشند.

عباس‌پور در خصوص دیگر قابلیت‌های کوینینو که در ماه‌های آینده رونمایی می‌شود توضیح می‌دهد: «ما مجموعه‌ای از چالش‌ها را برای تریدرهای کوینینو در نظر گرفته‌ایم که هر کدام از کاربران بعد از عبور از این چالش‌ها رتبه‌بندی می‌شوند و در ادامه این روند چند حالت وجود دارد. به عنوان مثال براساس این رتبه‌بندی می‌توانند توسط مجموعه در تیم ترید استخدام شوند یا در وب‌سایت به‌عنوان یک تریدر با درج سابقه معاملات‌شان معرفی شوند.»

پلتفرم مالی و رمزارزی

حضور رمزارزی‌ها در الکامپ


مدیرعامل پلتفرم مالی و رمزارزی کوینینو در خصوص اولین حضور صرافی‌ها و شرکت‌های رمزارز در نمایشگاه الکامپ بیان می‌کند: «در حال حاضر پنج یا شش شرکت رمزارزی در الکامپ حضور یافته‌اند و این در حالی است که تعداد شرکت‌های حوزه ارز دیجیتال در کشور به بیش از ۱۰۰ عدد می‌رسد. با این حال همین که این شرکت‌ها برای حضور در نمایشگاهی مانند الکامپ به رسمیت شناخته می‌شوند جای امیدواری دارد که تا انتهای امسال از فضای غبارآلود و خاکستری این صنعت خارج شویم و بتوانیم به عنوان پلتفرم مالی و رمزارزی رسمی و با مجوز فعالیت کنیم و اعتماد کاربران را جلب کنیم.»

لینک کوتاه: https://ramzarzmedia.com/86ol
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.