رمزارز
رسانه بلاکچین، رمزارز و دارایی دیجیتال ایران

رسانه سیگما توسط بیت‌پین خریداری شد / ادامه فعالیت سیگما در قالب آکادمی بیت‌پین

صرافی رمزارز بیت‌پین در راستای تکمیل زنجیره ارزش خود، در تازه‌ترین اقدام رسانه سیگما را خریداری کرد.

به گزارش روابط عمومی بیت‌پین، رسانه سیگما فعالیت خود را از خرداد ١۴٠١ در حوزه اطلاع‌رسانی اخبار بازارهای مالی و بلاکچین و بررسی پروژه‌های مختلف آغاز کرد، پس از مدتی به انتشار مقالات تخصصی و آموزشی در حوزه بلاکچین پرداخته و در شبکه‌های اجتماعی نیز به عنوان منبعی برای اخبار روز و حواشی بازارهای مالی تبدیل شد. این رسانه مالی هدف از فعالیت خود را ارائه اطلاعات جامع به کاربران در مورد بازارهای مالی مثل کریپتو و بررسی پروژه‌های آن‌ها در کنار اطلاع از آخرین اخبار این حوزه عنوان می‌کند.

پلتفرم معاملات رمزارزی بیت‌پین با شناسایی و فرصت‌سنجی سیگما به خرید این رسانه و الحاق آن به آکادمی بیت‌پین اقدام کرد.


آموزش و فرهنگ‌سازی در حوزه ارزهای دیجیتال


یکی از اهداف اصلی صرافی رمزارز بیت‌پین به عنوان یک شرکت پیشرو در حوزه رمزارزها، آگاهی بخشی و آموزش در حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال است و از این رو، همواره تلاش کرده تا از طریق افزایش فعالیت‌های آموزشی زمینه‌ساز تشویق افراد به یادگیری بیشتر رمزارزها شود.

در این راستا، آکادمی بیت‌پین به عنوان یک مرجع تخصصی در این حوزه، آموزش‌های لازم از مبتدی تا پیشرفته را برای تمام کاربران بازارهای مالی فراهم کرده است. رسانه سیگما نیز یکی از فعالان این حوزه بوده که مقالات و پادکست‌های آموزشی، تحلیل‌های روزانه و هفتگی مرتبط با ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد؛ از این رو ادغام سیگما با آکادمی بیت‌پین، منجر به ترکیب توانمندی‌ها و منابع دو طرف در راستای خلق رسانه‌ای نو در دنیای رمزارزها خواهد شد.


ادامه فعالیت رسانه‌ سیگما در قالب آکادمی بیت‌پین


بیت‌پین با توجه به پتانسیل و نرخ رشد سیگما و همچنین هم‌سو بودن اهداف دو مجموعه، تصمیم به خرید این رسانه خبری گرفت تا در کنار هم بیش از پیش به خلق محتوای جذاب از دنیای رمزارزها بپردازند.

هم‌چنین به‌زودی تمامی فعالیت‌های سیگما در قالب آکادمی بیت‌پین به مسیر خود ادامه خواهد داد.

لینک کوتاه: https://ramzarzmedia.com/6ncw
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.