رسانه رمزارز
رسانه رسمی بلاکچین، رمزارز و دارایی دیجیتال ایران

به مناسبت سومین سال فعالیت مزدکس / آرزوی سرمایه‌گذاری آزاد و روان از طریق توکنیزه کردن بر بستر بلاک‌چین در حال تحقق است

مزدکس پلتفرم تبادل دارایی‌های دیجیتال روز چهارشنبه، بیست و چهارم خرداد، سومین سال فعالیت خود را در مسیر ساختن راهکارهای جدید برای سرمایه‌گذاران جشن می‌گیرد. 

این صرافی رمزارز که کار خود را ابتدا با ارائه خدمات سرمایه‌گذاری و معاملات رمزارز به رمزارز شروع کرد، در سال دوم فعالیت خود اقدام به نوآوری در حوزه بازار سرمایه و خلق فرصت سرمایه‌گذاری در صندوق‌های بورسی به صورت بیست‌وچهار ساعته و بدون تعطیلی و محدودیت کرد.

این مسیر که در شروع سال دوم فعالیت مزدکس با توکنیزه کردن ۵ صندوق متنوع بورسی آغاز شده بود، در ادامه به امکان سرمایه‌گذاری در ۱۴ صندوق بورسی از انواع مختلف در مزدکس رسید. 

مزدکس که آرزوی ایجاد امکان سرمایه‌گذاری آزاد و روان در دارایی‌های مختلف از طریق توکنیزه کردن آن‌ها بر بستر امن بلاک‌چین را در سر دارد، دلیل شروع فعالیت در حوزه صندوق‌های ETF بازار سرمایه را پیچیدگی کمتر این دارایی‌ها در معاملات بیست‌وچهار ساعته بیان کرده است.

به گفته محمد قاسمی، مدیرعامل مزدکس، ارائه خدمت خرید و فروش بیست و چهار ساعته صندوق‌ها با موفقیت و بدون مشکل نوسانات قیمتی در ساعات تعطیلی بورس پشت سر گذاشته شده است و اولویت بعد توسعه این بازار است.

صندوق‌های توکنیزه موجود در مزدکس

صندوق‌های توکنیزه موجود در مزدکس


در ادامه به انواع صندوق‌هایی که در حال حاضر امکان سرمایه‌گذاری بیست و چهار ساعته آن‌ها در مزدکس فراهم شده

صندوق‌های پشتوانه طلا مانند:

صندوق‌های اهرمی مانند:

صندوق‌های شاخصی و بخشی مانند:

صندوق‌های درآمد ثابت مانند:

و دو صندوق کالایی:

محمد قاسمی همچنین بیان کرده است که چشم‌انداز مزدکس برای سال سوم فعالیت خود، تثبیت ارائه این خدمت و گسترش آن به بازار اوراق بدهی و سایر دارایی‌های مالی و کمک به تامین مالی برای کسب‌وکارها و صنایع است.

لینک کوتاه: https://ramzarzmedia.com/kzod
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.