رمزارز
رسانه بلاکچین، رمزارز و دارایی دیجیتال ایران

معرفی 5 ارز جدید در رمزینکس / از پروژه‌های غیرمتمرکز تا میم‌ کوین‌های محبوب لیست شدند

صرافی رمزارز رمزینکس، ارزهای دیجیتال جدید خود را معرفی کرد. این پنج ارز شامل توکن‌های آرپانتورک، ریفاند کوین، سینتتیکس، باب و دائو میکر هستند.

به گزارش روابط عمومی رمزینکس، این پنج ارز دیجیتال در نیمه خردادماه به رمزارزهای لیست‌شده در رمزینکس اضافه شده‌اند و موضوعات مختلفی از جمله دیفای و میم کوین‌ها  را در بر می‌گیرند. در ادامه به معرفی این رمزارزها پرداخته شده است.


ارز سینتتیکس(Synthetix)


 Synthetix یک پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) است که بر روی بلاکچین اتریوم ساخته شده است و ایجاد و تجارت دارایی‌های مصنوعی را امکان‌پذیر می‌کند. این دارایی‌های مصنوعی «Synths» نامیده می‌شوند و می‌توانند در صرافی Synthetix معامله شوند یا به عنوان وثیقه برای استقراض سایر ارزهای‌دیجیتال استفاده شوند.

توکن Synthetix که با نام SNX نیز شناخته می‌شود، ارزدیجیتال بومی شبکه Synthetix است و برای کنترل پروتکل و ارائه وثیقه برای ایجاد دارایی‌های مصنوعی استفاده می‌شود. به طور کلی، این توکن نقش مهمی در اکوسیستم Synthetix ایفا می‌کند و عملکردهای وثیقه، حاکمیت و پاداش را برای کاربران پلتفرم فراهم می‌کند.

ارز سینتتیکس(Synthetix)

ارز آرپانتورک (ARPA)


آرپا چین، یک شبکه محاسباتی حفظ حریم خصوصی مبتنی بر بلاکچین است که هدف آن فعال کردن اجرای قراردادهای هوشمند خصوصی و به اشتراک‌گذاری امن داده‌ها است. این پروژه به دنبال حل مسئله حریم خصوصی داده‌ها در عصر دیجیتال با ارائه بستری است که در آن اطلاعات حساس را می‌توان به طور ایمن پردازش و بدون خطر قرار گرفتن در معرض اشخاص غیرمجاز، به اشتراک گذاشت.

 ARPA Chain از فناوری‌های رمزنگاری پیشرفته مانند محاسبات چند جانبه (MPC) و محاسبات چند جانبه ایمن (SMPC) برای انجام محاسبات پیچیده روی داده‌های رمزگذاری‌شده و در عین حال، حفظ حریم خصوصی طرف‌های درگیر استفاده می‌کند. این امکان به اشتراک گذاری امن و کارآمد، داده‌ها را بین چندین طرف بدون افشای هیچ گونه اطلاعات حساسی فراهم می‌کند.

توکن آرپا (ARPA)، رمزارز بومی شبکه زنجیره ARPA است که برای سهام‌داری، هزینه‌های تراکنش و سایر عملکردهای حاکمیتی در اکوسیستم استفاده می‌شود.

ارز آرپانتورک (ARPA)

ارز ریفاند کوین (RefundCoin)


ریفاند‌کوین، یک میم کوین پرطرفدار در بازار است که پس از رشد انفجاری اخیرا خود بسیار محبوب شد. این توکن، بر روی شبکه اتریوم ساخته شده است.

طبق وبسایت این توکن، توکن RFD و پروژه مرتبط با آن برای اهداف آموزشی، سرگرمی و تجربی در نظر گرفته شده‌اند.  RFD توسط Blur.Eth راه‌اندازی شده است، که یک نهنگ OG است و کیف پول او در سراسر توییتر به عنوان یک نهنگ برتر شناخته شده است.

ارز ریفاند کوین (RefundCoin)

ارز دائو میکر(DAO Maker)


  DAO Maker یک پلتفرم مبتنی بر بلاکچین است که طیف گسترده‌ای از خدمات را برای استارت‌آپ‌ها و شرکت‌هایی که به دنبال جمع آوری سرمایه از طریق فروش توکن هستند، ارائه می‌دهد.

توکن DAO Maker که با نام DAO نیز شناخته می‌شود، ارز رمزنگاری شده بومی پلتفرم DAO Maker است و برای تسهیل جمع‌آوری سرمایه، مدیریت و سایر عملکردها در اکوسیستم استفاده می‌شود. این توکن در رتبه 162 بازار قرار دارد و در رمزینکس بر روی شبکه اتریوم قابل انتقال است.


ارز باب (BOB)


باب یک ربات هوش مصنوعی در توییتر است که نظر خود را درباره توییت منشن‌شده می‌گوید.

توکن باب که از روی میم کوین محبوب pepe ساخته شده است، یک توکن اتریومی و برای توسعه این ربات به وجود آمده است. این توکن پس از توجه ایلان ماسک به آن رشد قابل توجهی را تجربه کرد. همچنین صرافی باب سواپ نیز که یک صرافی غیرمتمرکز است، یکی دیگر از پلتفرم‌های وابسته به این هوش مصنوعی است.

در دنیای ارز‌های دیجیتال، ظهور میم‌کوین‌ها توانست توجه بسیاری از افراد و علاقه‌مندان را به خود جلب کند. یکی از جدید‌ترین میم‌کوین‌ها BOB توکن اصلی ربات Explain This Bob است. ارز bob token در آوریل ۲۰۲۳ راه‌اندازی شد و در عرض دو هفته، رشد ۴۷۴۴٪ قیمت و افزایش ۱۰ برابری حجم معاملات را تجربه کرد. این نوع رشد، محبوبیت توکن را در بازه زمانی کوتاه مدت نشان می‌دهد.

ارز باب (BOB)
لینک کوتاه: https://ramzarzmedia.com/203l
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.