رسانه رمزارز
رسانه رسمی بلاکچین، رمزارز و دارایی دیجیتال ایران

نگاهی به حضور کرانه نیلگون تیس در نمایشگاه صنعت مالی / پوشش 360 درجه نیازهای استخراج رمزارز

کرانه نیلگون تیس به عنوان یکی از کسب‌وکارهای فعال در حوزه استخراج رمزارزها یکی از معدود کسب‌وکارهای بلاکچینی حاضر در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی است.

در همین راستا، در رسانه رمزارز به گفتگو با سید امید علوی، مدیرعامل کرانه نیلگون تیس و معرفی این کسب‌وکار و فعالیت زیرمجموعه‌های آن پرداختیم.


کرانه نیلگون تیس


کرانه نیلگون تیس یک دهه پیش، فعالیت خود را به عنوان هلدینگ تخصصی پوشش ۳۶۰ درجه ماینینگ کشور آغاز کرد.

این مجموعه در تلاش است تا همه نیازهای ماینینگ در کشور را از ابتدای ایده‌پردازی تا مرحله راه‌اندازی و بعد تعمیر و نگهداری دستگاه‌های استخراج رمزارز پوشش دهد. چهار زیرمجموعه این هلدینگ برای پاسخ‌گویی بهتر به نیازهای ماینینگ شامل ویراماینر، هش‌بان، ویراپول و ویرافارم است.

سید امید علوی، مدیرعامل کرانه نیلگون تیس در خصوص این مجموعه به رسانه رمزارز گفت: «این مجموعه در دو حوزه صنعتی و سخت‌افزاری ماینینگ و با چهار برند مشغول به فعالیت است».

او تاکید کرد که تیم‌های هر یک از این زیرمجموعه‌ها به صورت مجزا و با تخصص‌های مختلف مشغول به کار هستند اما ماهیت حقوقی متفاوتی ندارند.

کرانه نیلگون تیس
امید علوی، مدیرعامل کرانه نیلگون تیس

ویراماینر؛ ارائه‌دهنده راه‌کارهای استخراج


ویراماینر به عنوان یکی از برندهای کرانه نیلگون تیس، در سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را به عنوان اولین واحد تجاری استراتژیک این مجموعه و با هدف ارائه راهکارهای نوین استخراج آغاز کرده است.

مدیرعامل کرانه نیلگون تیس در خصوص فعالیت و خدمات ویراماینر به رمزارز گفت: «ویراماینر به عنوان ارائه‌دهنده خدمات مشاوره، طراحی، پیاده‌سازی و بهره‌برداری از‌ مزارع استخراج و نگهداری آن‌ها فعالیت می‌کند و تیمی متشکل از متخصصان حوزه استخراج ارز دیجیتال دارد».

به گفته علوی، آنالیز روش‌های سودآوری در ماینینگ، اخذ مجوزهای قانونی و برآورد هزینه‌های راه‌اندازی مزارع استخراج از خدمات ویراماینر است.

علوی تاکید کرد: «رسیدن به سودآوری قابل‌توجه، صرفا با احداث یک فارم ماینینگ باکیفیت و مجهز ممکن نیست؛ بلکه نیازمند مانیتورینگ آنلاین و بیست‌وچهارساعته است».

به گفته او ویراماینر با طراحی نرم‌افزار تخصصی مانیتورینگ و استفاده از منابع انسانی متخصص، مدیریت دستگاه‌های استخراج را برای صاحبان مزارع، آسان کرده است.

کرانه نیلگون تیس

هش‌بان؛ مرکز تخصصی تعمیرات دستگاه ماینر


هش‌بان در سال ۱۳۹۷ به عنوان بخش تعمیرات دستگاه‌های ماینر و در قالب یکی از زیرمجموعه‌های کرانه نیلگون تیس و با هدف تکمیل زنجیره ارائه راهکارهای ماینینگ راه‌اندازی شد.

علوی در خصوص فعالیت این مجموعه به رسانه رمزارز گفت: «پس از قانونی شدن فعالیت در حوزه استخراج و با افزایش تقاضا و گسترش این صنعت، مجموعه هش‌بان فعالیت خود را به صورت مستقل در زمینه تعمیرات تخصصی دستگاه‌های ماینر آغاز کرد».

به گفته او، هش‌بان به عنوان یکی از مراکز مجهز در ایران، تمام خدمات تعویض و یا تعمیر قطعات ماینر را تحت پوشش قرار می‌دهد. صدور گواهی ملی استاندارد توسط آزمایشگاه هش‌بان از سایر خدمات این مجموعه است.

علوی اضافه کرد: «هش‌بان با ارائه سرویس در این حوزه در تلاش است تا به استانداردسازی فرایند واردات و تولید ماینر در کشور کمک کند».

کرانه نیلگون تیس

ویراپول؛ استخر استخراج ایرانی


ویراپول، استخر ایرانی برای تجمیع هش‌ریت فعال در داخل کشور است و در تلاش است تا سرمایه‌گذاری و فعالیت پایدار در صنعت ماینینگ را آسان کند.

علوی در خصوص این مجموعه گفت: «این استخر استخراج در سال ۱۳۹۸ پیاده‌سازی شد و در روند توسعه آن، هیچ کمکی از سامانه‌های خارجی گرفته نشده است؛ بنابراین با فعالیت مستقل، امنیت بالایی را برای کاربران فراهم می‌کند».

نمایش میزان درآمد لحظه‎ای و برداشت آسان، مشاهده میزان هش‌ریت لحظه‌ای و میانگین و همچنین نمایش لحظه‌ای دستگاه‌های فعال و غیرفعال از ویژگی‌های این استخر استخراج است.

کرانه نیلگون تیس

ویرافارم؛ ارئه‌دهنده خدمات هاستینگ دستگاه‌های ماینر


به دلیل جذابیت بالای صنعت ماینینگ، افراد زیادی تمایل به فعالیت در این حوزه دارند اما به دلیل نداشتن امکانات، تجربه و تخصص در این مسیر دچار چالش می‌شوند. ویرافارم برای پاسخ به این نیاز راه‌اندازی شده است.

امید علوی در خصوص فعالیت این مجموعه گفت: «ما با ارائه خدمات هاستینگ، دغدغه علاقمندان به استخراج را برطرف می‌کنیم تا این افراد بتوانند دستکاه ماینینگ خود را در فضایی مناسب نصب کرده و در محیطی قانونی و استاندارد به استخراج بپردازند».

کرانه نیلگون تیس

پانزدهمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی با محوریت بورس، بانک و بیمه کار خود را از ۱۶ خرداد آغاز کرده و تا ۱۹ خرداد در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران ادامه دارد.

لینک کوتاه: https://ramzarzmedia.com/s72p
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.