رسانه رمزارز
رسانه رسمی بلاکچین، رمزارز و دارایی دیجیتال ایران

تعیین تکلیف دستگاه‌های استخراج رمزارز موجود در سازمان اموال تملیکی / ماینرها به شرط عدم استفاده از برق عمومی مسترد می‌شوند

صاحب حجتی، قائم مقام سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی از حکم برائت صاحبان ماینر و استرداد این دستگاه‌ها خبر داد.

حجتی در این خصوص گفت: «حدود ۱۳۰ هزار دستگاه استخراج رمزارز در سازمان اموال تملیکی وجود دارد که بخشی از آن‌ها با رای برائت و با حکم قضایی، به صاحبان خود مسترد شده‌اند».

حجتی در خصوص دیگر دستگاه‌های موجود در این سازمان گفت :«باید این ماینرها را نیز به صاحبان کالا مسترد کنیم؛ زیرا بر اساس تشخیص قاضی، این کالاها قاچاق نبوده‌اند و با نظر حکم قضایی، حکم برائت گرفته‌اند».

به گفته حجتی، تحویل این ماینرها به صاحبانشان، تحت رعایت شروطی انجام می‌شود و عدم استفاده از جریان برق عمومی کشور، محور اصلی این شروط است.

قائم مقام سازمان اموال تملیکی در این خصوص گفت: «یکی از موضوعاتی که برای تحویل این ماینرها با آن مواجه هستیم، این است که باید از تحویل‌گیرندگان تعهد کتبی اخذ شود که این ماینرها را در مزارع شخصی خود استفاده می‌کنند و از جریان برق عمومی کشور استفاده نخواهند کرد و خودشان تولید انجام دهند».

حجتی تاکید کرد که این دستگاه‌ها به شرطی به صاحبان تحویل داده می‌شود که این افراد موضوعات و استانداردهای مد نظر وزارت نیرو را رعایت کرده و در این خصوص تعهد دهند.

قائم مقام سازمان اموال تملیکی اضافه کرد: «با وزارت نیرو نیاز به هماهنگی بیشتری داریم تا این ماینرها تعیین تکلیف شوند و چارچوب مشخص شود».

لینک کوتاه: https://ramzarzmedia.com/k3jj
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.