رمزارز
رسانه بلاکچین، رمزارز و دارایی دیجیتال ایران

دیجی‌پی از مالکان محصول پرداخت دعوت به همکاری می‌کند

دیجی‌پی، عضو فین‌تکی گروه دیجی‌کالا، به یک هم‌مسیر جدید با تخصص و تجربه‌‌ در مالکیت و مدیریت محصول‌های حوزه‌ پرداخت نیاز دارد و از دارندگان این تخصص که پیشتر در کسب‌وکارهای مشابه یا در اکوسیستم تجارت الکترونیک سابقه فعالیت داشته‌اند، دعوت به همکاری می‌کند.

بنابر اعلام دیجی‌پی، از متقاضی انتظار می‌رود؛ در ایجاد و توسعه محصولات‌ حوزه پرداخت با سطح کیفی رقابتی و مورد انتظار مشتریان این حوزه، با دیجی‌پی همراهی کند و با ایجاد تناسب بین محصول و بازار در تعامل با کسب‌وکار، در مسیر اهداف این شرکت قدم بردارد. شناخت و فعالیت در حوزه پرداخت و فین‌تک به‌عنوان امتیاز مثبت در نظر گرفته می‌شود.

متخصصان علاقه‌مند به محصولات پرداخت و زیرساخت‌های آن، که تجربه‌های موفقی در زمینه‌ مدیریت محصول درگاه‌‌های پرداخت، کیف پول و سایر زمینه‌های مرتبط با این حوزه دارند، می‌توانند تا در اولین فرصت با ارسال رزومه و برگزاری نشست‌ امکان بررسی روش‌های همکاری را در اختیار این شرکت قرار دهند.

همچنین متقاضیان می‌توانند چکیده‌ای از سوابق حرفه‌ای خود را با درج عنوان شغلی (مالک محصول پرداخت) در موضوع (Subject) به نشانی Talent@mydigipay.com ارسال و مقدمات این همکاری را فراهم کنند.

لینک کوتاه: https://ramzarzmedia.com/ews2
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.