رمزارز
رسانه بلاکچین، رمزارز و دارایی دیجیتال ایران

سرویس جدید مستر کارت در حوزه رمزارز / «کریپتو سورس‌‌تی‌ام» برای مشتریان سازمانی تعریف شده است

شرکت مستر کارت اخیراً با معرفی یک قابلیت جدید از ورود جدی به حوزه رمزارزها خبر داده است. کریپتو سورس تی‌ام (Crypto Source TM)، برنامه جدید مستر کارت است که مؤسسات مالی را قادر می‌سازد قابلیت‌ها و خدمات تجارت ارزهای دیجیتال امن را به مشتریان خود ارائه دهند.

شاخص پرداخت‌های جدید مستر کارت در سال ۲۰۲۲ نشان می‌دهد ۲۹ درصد از پاسخ‌دهندگان به یک نظرسنجی در سراسر جهان در حوزه ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کنند و ۶۵ درصد افراد نیز ترجیح می‌دهند خدمات مرتبط با رمزنگاری توسط مؤسسه مالی مورد اعتماد فعلی‌شان ارائه شود. با قابلیت جدید مستر کارت، شرکای مالی این شرکت در مشارکت با ارائه‌دهندگان نظارتی و دارای مجوز حوزه رمزارز، به مجموعه جامعی از خدمات خرید، نگهداری و فروش برای دارایی‌های رمزنگاری منتخب، امنیت و خدمات مشاوره دسترسی خواهند داشت.

این قابلیت جدید در مستر کارت امنیت بیشتری برای اکوسیستم کریپتو ایجاد می‌کند و از صادرکنندگان کارت در انطباق آنها با مقررات پیچیده رگولاتوری پشتیبانی می‌کند. طبق اعلام شرکت مستر کارت، در حال حاضر مجموعه پیشنهادهای مرتبط با رمزنگاری مستر کارت برای بانک‌ها و فین‌تک‌ها شامل موارد زیر است:

  • پشتیبانی فناوری و مشارکت برای فعال‌کردن گزینه خرید، نگهداری و فروش دارایی‌های رمزنگاری منتخب؛
  • مدیریت امنیتی از جمله ارائه مجموعه‌ای از راه‌حل‌های احراز هویت توسط مستر کارت، ارائه تجزیه و تحلیل‌های مرتبط با رمزنگاری، نظارت بر تراکنش، مبارزه با پول‌شویی، امنیت سایبری و بیومتریک؛
  • ارائه قابلیت خرج‌کردن و نقدکردن از طریق طیف وسیعی از محصولات از جمله کارت‌های رمزنگاری و بانکداری باز و خدمات فرامرزی؛
  • مدیریت برنامه‌های رمزنگاری شامل طراحی برنامه، توسعه محصول و اجرای فناوری، بهینه‌سازی بازار و خدمات مشاوره بازاریابی، ارائه پشتیبانی سرتاسری برای بانک‌ها، فین‌تک‌ها و صادرکنندگان در جهت ارائه برنامه‌های رمزنگاری در مقیاس متناسب بازار.

رئیس بخش سایبری و اطلاعات مستر کارت در این خصوص توضیح داده است: «تمرکز اصلی ما در مستر کارت بر جلب اعتماد مشتریان است. آنچه امروز اعلام می‌کنیم، یک رویکرد متصل به خدمات است که به کاربران کمک می‌کند با خیال راحت و ایمن وارد اکوسیستم رمزارزی شوند.»

او در ادامه افزود: «سرمایه‌گذاری‌های اخیر ما در این فضا، مانند خرید «سایفر تریس» (Cipher Trace) و اکاتا (Ekata)، مجموعه‌ای از قابلیت‌های منحصربه‌فرد را در اختیارمان قرار می‌دهد تا پیشرفته‌ترین راه‌حل‌های فنی موجود در بازار رمزارز را به مشتریان و کاربران‌مان ارائه دهیم.»

همچنین طبق اعلام مستر کارت، این شرکت برای گسترش قابلیت جدید خود در حال گسترش همکاری‌ها و همکاری با کمپانی «پکسوس تراست» (Paxos Trust) است. این کمپانی یک پلتفرم زیرساخت بلاکچین تنظیم‌شده و پیشرو است.

هدف از این مشارکت این است که مشتریان بتوانند خدمات دلخواه خود را در حوزه رمزارز به‌صورت یکپارچه از بانک‌ها دریافت کنند. جورن لامبرت، یکی از مدیران ارشد مستر کارت می‌گوید: «تعهد ما ساده است؛ ورود به حوزه فناوری دارایی‌های دیجیتال برای حمایت از انتخاب مصرف‌کننده در پرداخت.

این قابلیت یک گام هیجان‌انگیز در سفر ما به دنیای ارزهای دیجیتال است که برای پیشرفت هرچه سریع‌تر در آن از تمامی نقاط قوت کسب‌وکارهای جهانی خود، از بانکداری باز و احراز هویت گرفته تا تجزیه و تحلیل و نظارت بر کلاهبرداری و راه‌حل‌های تسویه‌حساب استفاده می‌کنیم. نوآوری‌های محصولات رمزنگاری ما نوعی انتخاب در مقیاس را برای مشتریان فراهم می‌کند و همچنان فرصت‌های منحصربه‌فردی برای مؤسسات مالی به ارمغان می‌آورد؛ زیرا آنها به دنبال ارائه خدمات جدید و پیشرفته به مشتریان خود هستند.»

لینک کوتاه: https://ramzarzmedia.com/wjoe
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.