رمزارز
رسانه بلاکچین، رمزارز و دارایی دیجیتال ایران

آبان تا مهر؛ همراهی آبان‌تتر با کمپین «مهر، بانی می‌خواهد» خیریه ارفک

آبان‌تتر، از همکاری این صرافی ارز دیجیتال با خیریه ارفک خبر داد. کمپین اخیر ارفک با نام «مهر، بانی می‌خواهد»، برای دومین سال پیاپی، پیش از آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۲ برگزار شد. هدف این کمپین، تهیه کوله‌پشتی و لوازم تحریر برای کودکان کم‌برخوردار بوده است.

آبان تا مهر؛ همراهی آبان‌تتر با کمپین «مهر، بانی می‌خواهد» خیریه ارفک

به گزارش روابط عمومی آبان‌تتر، این صرافی ارز دیجیتال از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و طی این سال‌ها، در کنار تلاش دائمی در راستای ارائه خدمتی سریع و ایمن، همواره نسبت به کاربران خود متعهد بوده است؛ متعهد به حفظ امنیت دارایی و اطلاعات کاربران و متعهد به رفع بیشترین طیف از نیاز کاربران ایرانی در بازار ارزهای دیجیتال.

فرهاد فلاح، مدیرعامل صرافی آبان‌تتر در رابطه با پروژه «آبان تا مهر» گفت: «صرافی آبان‌تتر چتر تعهد خود را بزرگتر کرده و تلاش می‌کند تا ذیل پروژه «آبان تا مهر»، فراتر از تعهد به کاربرانش به‌عنوان یک کسب‌وکار، تعهد خود را به مردم عزیز کشورمان به‌عنوان عضوی از این جامعه، اجرایی کند.»

آبان تا مهر؛ همراهی آبان‌تتر با کمپین «مهر، بانی می‌خواهد» خیریه ارفک

این مجموعه، در اولین قدم از پروژه «آبان تا مهر» آبان‌تتر با مجموعه ارفک همراه شده‌ است. ارفک (انجمن روشنگران فردای کودک) یک سازمان مردم‌نهاد است که مسئولیت خود را آموزش و توانمندسازی کودکان کار تعریف می‌کند.

کمپین اخیر ارفک با نام «مهر، بانی می‌خواهد»، برای دومین سال پیاپی، پیش از آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۲ برگزار شد. هدف این کمپین، تهیه کوله‌پشتی و لوازم تحریر برای کودکان کم‌برخوردار بوده است.

 این کمپین با شعار «یک کلیک، یک کوله» برگزار شده و آبان‌تتر یکی از حامیان این کمپین بوده است. در این همراهی، کوله‌پشتی‌ها و لوازم تحریر توسط تیم آبان‌تتر تهیه، بسته‌بندی و به منظور توزیع، به خیریه ارفک تحویل شده است.

فعالیت‌های مرتبط با خیریه در صرافی رمزارز آبان‌تتر ذیل عنوان «آبان تا مهر» تداوم خواهد یافت و به‌زودی گزارش‌های دیگری از این دست فعالیت‌های آبان‌تتر را شاهد خواهیم بود.

لینک کوتاه: https://ramzarzmedia.com/kchh
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.